• Epikurosz
    #69
    Kurvára nem érdekel, hogy milyen nézeteket vallasz, a stílusodat nem komálom. Mint ahogy sok másét sem.
    Pl. a djhambiét, a nagy "statisztikusét". Ha már kampányolásról beszélsz, na, amit ez itt leművel itt, az aztán kampány a javából. Elég csak ezt megnézni, és azonnal látszik a lényeg. Ha már statisztika: ki lehetne gyűjteni az általa beírt politikai témájú szöveget, és megszámolni a karaktereket. Kb. 10x annyi, mint az enyém! meg ott vannak a grafikonjai. Manipuláltak, 2001-2008-as periódust ölelik fel, a bűn rossz 2009-es év nincs benne stb. Egyébként is, nehéz ma valós statisztikát készíteni az ország állapotáról. Pl. ha a bűnözésre vagyok kíváncsi, a 20k ft-nál kisebb értékű tolvajlások nem is látsazanak. Stb. stb. djhambi azt hitte, hogy ha szorgalmasan begépeli ide a megtévesztő infóit, azoknak egy értelmes ember be fog dőlni. Hát nem.

    Na, és hébe-hóba megjelennek a messiások, a 2-3 beszólást elkövetők, mint te is. Félreértés ne essék, én szívesen látlak téged is, mint a poénkodó fröccsöntőket, de azt ne várd el, hogy mindjárt kitűzöm - mert ugye saját nevemben kell beszélnem csak - a nemlétező Kossuth-rendet a melledre.

    Ugye, milyen finom voltam.