• liberty2
    #2
    Hatalmas grat a fejlesztőknek, de nem is ... inkább a játéknak a tulajdonképpeni kitalálóiknak!
    Amit kifejezetten hiányoltam, helyenként utáltam, hogy a hagyományos Transformers kakarkterek hiányoztak a filmekből. Nem is tetszettek story-t tekintve ezek, csak a látvány volt jó. Azonban ebben a játékban szemmel láthatóan előjönnek a rajzfilm karakterei mint pl Soundwave és Omega Supreme. Sőt, Ratchet is visszakapja a megszokott képergényes alakját. Nekem mint "öreg motorosnak" ezek a bevált karakterek és őmiattuk gondolnám egy játékra, hogy: igen, ezt ki kell próbáljam. :-)

    Azonban egy hátulütő ami nincs a cikkben. A HW igény az körülbelül mi lesz? A videót elnézve atomerőmű kategória lesz az ajánlott gépigény. Talán a minimum egy 8800-as Nvidia lenne, de gyanítom, hogy azzal a minimum grafikát is max 20 FPS-el lehet elérni. Lassítson már egy picit a cehnológia!!!!! Be se fejezem a Főiskolát máris akkorát fordult az IT, hogy a fiam már elavultnak fogja ezeket mindet tartani mire odajut és nekik ezeket fogják oktatni mint alaptananyagot. Amit meg most mi tanulunk meg a kukában végzi. Túl sokmindent kell egy mai gyereknek megtnaulni egy ( pl ) 300 évvel ezelőtt élt emberhez képest. Pedig a felfogóképesség akkor is majdnem ugyanannyi volt mint most, csak a motiváció nem volt ekkora. Na jó .. ez más más téma, lehet majd nyitok egy topic-ot rá. :)