Sony Ericsson Vivaz
  • SeeSee
    #97
    Sziasztok! Májusban vettem egy vivazt, fél éves ugye most, két év garancia T-nél. Elég nehezen tudtam bedugni alapból is a töltőt, de tegnap előtt beakadt, ki akartam húzni, és konkrétan kijött a telefonból az a fém, amivel érintkezik ugye a töltő. Bevittem a T szervizbe, a hapsi elküldött jóformán a f*ba, hogy ez nem kis gond, és kib*szhatom a telefont a kukába. Ezekkel a szavakkal. Mintha direkt szétszadultam volna a vadiúj telefonom. Ami mellesleg nem olcsó. Aztán, bevittem egy másik t-szervizbe, ott a srác felhívta a pesti szervizt, hogy tudnak-e ezzel mit kezdeni. Pestről azt mondták, hogy elvileg igen. Srác mondta, hogy ha garanciás, akkor valószínű hogy ha nem is tudják visszaforrasztani, akkor új belsőt kapok.

    Lényeg: garanciát elveszítem-e, ha szignózott játékokat tettem rá, meg témákat, amiket egyébként a memóriakártyára mentettem, ezt pedig kivetették mikor leadtam. A szoftverfrissítéssel nem próbálkoztam abszolút. Mivel lehet elveszíteni a garanciát, ha nem nyúlok a szoftverhez?

    Légyszi válaszoljatok, ha tudtok valamit!