102
Sony Ericsson Vivaz
  • S8DJ
    #102
    Eladó Sony Ericsson Vivaz Pro. T-mobile függő. Minden tökéletesen működik rajta. Megkímélt állapotban van. Kijelző karcmentes, fóliázott. A felső takarócsíkon karcolás van, amely a képen is látható, de 500-600Ft-ért beszerezhető és házilag javítható.

    Tartozékai:
    -töltő
    -adatkábel
    -headset
    -bőrtok
    -csuklópánt
    -leírások
    -doboz

    Ár: ~15000Ft
  • móni76
    #101
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Nem tudom hogy kell ennél a telefonnál bekapcsolni az internetet!Segítsetek!Köszönöm!
  • Hanachan
    #100
    Sziasztok!
    Remélem tud valaki segíteni.
    Melóhelyen rádiót hallgattam a telómmal (vivaz pro), de sok volt a vendég, így nem tudtam töltőre rakni. Nem is ijedtem meg, mert már volt, hogy totál lemerült. De most úgy jártam, hogy hiába raktam töltőre nem reagált rá. Azt is kipróbáltam, hogy kivettem pár percre az aksit, de ezután sem reagált. Egyszerűen nem tölti... Nem tudom mihez kezdjek vele... Ötlet?
    (Ha itt nem kapnék segítséget, akkor megy szervizbe, csak hátha anélkül meg lehetne oldani...)
    Előre is köszi!
  • Hurkans
    #99
    Sziasztok lenne egy olyan kérdésem , hogy nektek se írja ki, hogy ki hívott, ha az a szám benne van a SIM-kártyában?
  • gabeszg
    #98
    Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy vivaz pron miért van az, hogy a sim kontaktokat fordítva írja ki és ékezet nélkül meg számokat ír mögé(i meg 2 )válaszotokat előre is köszi.
  • SeeSee
    #97
    Sziasztok! Májusban vettem egy vivazt, fél éves ugye most, két év garancia T-nél. Elég nehezen tudtam bedugni alapból is a töltőt, de tegnap előtt beakadt, ki akartam húzni, és konkrétan kijött a telefonból az a fém, amivel érintkezik ugye a töltő. Bevittem a T szervizbe, a hapsi elküldött jóformán a f*ba, hogy ez nem kis gond, és kib*szhatom a telefont a kukába. Ezekkel a szavakkal. Mintha direkt szétszadultam volna a vadiúj telefonom. Ami mellesleg nem olcsó. Aztán, bevittem egy másik t-szervizbe, ott a srác felhívta a pesti szervizt, hogy tudnak-e ezzel mit kezdeni. Pestről azt mondták, hogy elvileg igen. Srác mondta, hogy ha garanciás, akkor valószínű hogy ha nem is tudják visszaforrasztani, akkor új belsőt kapok.

    Lényeg: garanciát elveszítem-e, ha szignózott játékokat tettem rá, meg témákat, amiket egyébként a memóriakártyára mentettem, ezt pedig kivetették mikor leadtam. A szoftverfrissítéssel nem próbálkoztam abszolút. Mivel lehet elveszíteni a garanciát, ha nem nyúlok a szoftverhez?

    Légyszi válaszoljatok, ha tudtok valamit!
  • Szilardk
    #96
    Sziasztok! Nem tudja valaki megmondani h miért van az h teszek rá képeket és nem jeleníti meg őket? csak egy körbe nyilakat mutat és ennyi! eleinte mutatta, majd csak kevesebbet, aztán még kevesebbet! Mpst már egy képet sem mutat_!
  • Benny04
    #95
    szívesen(:
  • ViniSoundz
    #94
    kössz,pont ma találtam emg a portált és elolvastam mindent :)
  • Benny04
    #93
    ide írj ;)
  • ViniSoundz
    #92
    meg az is érdekelne, hogy mivel nincs benne proximity szenzor, így telefonáláskor mennyire nyomkodja össze a fülével az ember a panlet.
  • ViniSoundz
    #91
    Há meg van halva ez a topik. Nem nagyon találok választ a gúgliban :) Talán ide téved valami vivaz matyi :)
  • ViniSoundz
    #90
    Sziasztok!

    2 nap múlva meglesz a Vivaz-om. A kérdésem az lenne hogy ennek a GPS része ingyenesen is használható? Lehet rá rakni olyan programot amiért nem kell fizetni?

    Vagy minden GPS-es adatforgalomér fizetni kell, akármilyen progival tolom?
  • Shiku
    #89
    Különben itt: http://www.seria.hu/forum/index.php?f=308

    Van egy csomó minden a Vivazosoknak :)
  • Shiku
    #88
    http://www.mediafire.com/?jhj1hiyzqyj

    Ez Nimbuzz, ebben van MSN is, és nagyon jól használható
  • Benny04
    #87
    ebuddy, fring
  • harlond
    #86
    sziasztok! egyik ismerősnek ilyen telefonja van és msn-t szeretne rá. tudtok vmilyet ajánlani?? előre is köszi!
  • Shiku
    #85
    Nah nem soká lesz egy ilyenek Ha valakit érdekel majd írkálok róla tapasztalatokat
  • Wattin
    #84
    Nem tudjátok véletlenül hogy milyen típusú kártyával adják? SDHC? Sehol nem láttam infót róla.
  • eatmerr
    #83
    elvileg ha kötsz hűségnyilatkozatot olcsóbban is megszerezheted, pár tízezer forintért
  • Wattin
    #82
    Hát a többi hasonló kategóriájú telefonhoz képest, szerintem abszolút nem kiugró ár érte. Elég jókat hallani róla.
    Kezelhetőségre milyen amúgy? Próbálta már valaki? Könnyen kényelmesen? Én néhány WM-es telefon lassúságától/kezelhetőségétől meg tudok hülyülni...
    Symbian-ben bízom.
  • mojito10
    #81
    remélhetőleg a közeljövőben lejjebb megy az ára... de annyira sztem nem vészes :)
  • mamutvadasz
    #80
    Noh jah milyen formája legyen 8). Ha érintőképernyős akkor, nagy felületű képernyőre van szüksége, azt a pár gombot ami marad, azt meg valszeg. alulra tolják, ennyi.
    Egyébként pont most láttam róla egy hazai! felvételt, a mozgó vonatról filmeznek vele Kishazánkban. Szép-szép
  • CaptainJack
    #79
    A formában tényleg nincs extra, de nem tudom elképzelni, hogy egy érintőképernyős telefonnak más formája lenne. Furán nézne ki, ha láng vagy éppen hello kitty alakja lenne a telefonnak :D
  • analfa
    #78
    Szerintem semmi extra nincs a formájában megszokott touch-os forma, jó egy kicsit lekerekítették. :)
  • Shiku
    #77
    Szerintem nem az Iphone másolásról van szó, azt a samsung csinálja. Ez csak egyszerű fejlődés ami nagyon ráfért a SE-re. Amúgy meg, hogy nem lehet komoly dolgokat csinálni a kamerájával. Aki azt akarja, az vegyen kamerát. Aki netet akar az vegyen gépet, tapitopit meg netet. Az hogy a telefonok mostanság ilyen úri huncutságokra is képesek annak örülni kéne, nem azon nyavalyogni, hogy miért is nem jó.
    Régen csak telefonálni meg smsezni lehetett vele, meg max játaszani
    (És félreértés ne essék, 16 éves vagyok, szóval nem egy vénség )

    Amúgy meg ez a Vivaz telefon nekem is nagyon tetszik. Sokan mondják rá hogy csúnya. :S Nem tudom engem elsőre pont a külseje fogott meg.
    No hát meg kamera... Höhö. Nekem most Nokia5310em van, annak nem szabad megnézni a kameráját (legfeljebb a fotót azt még hagyjad) Mert az ember sírva fakad kínjában xD
    No meg mindenesetre (az viszonyításom szerint) azért nem egy olcsó telefon
  • halaszocsi
    #76
    Tökéletes telefon?
    Szerinted olyan létezik? Egyébként ha létezik is, ez biztos nem az. Nagyon jónak tűnik, de biztos nem tökéletes.
  • missxy
    #75
    Jó lehet hogy abban igazad van, hogy nem a legjobb cucc van benne, de azért ez is valami. Eleinte milyen mobilok voltak már???? Folyamatosan fejlődnek, meg egyre jobb dolgok mennem majd bele. De nem várhatod el, hogy rögtön egy csúcs kamera kerüljön bele, szted akkor mennyiért kellene adniuk?
  • trabiubi
    #74
    Nem akarom bántani a tisztelt társaságot, de ez a minőség még nagyon nagyon messze van egy profi cucctól, sőt még egy jobb amatőrétől is. Azok a HD kamerák, amiket emlegettek és az olcsó kategóriában vannak, azok nem is tudnak felvenni akkora méretben, csak felskálázzák a felbontást. Ez a telefon legalább nem, de nincs benne optika. Így viszont nincs sok értelme ennek sem semmi komolyabb műveletre. És a kamera is ugye olyan, hogy oké-oké van már 12 megapixel, ebben meg csak 8, de az optika tud nagyjából 1-2-t. Igazából 3.2 megapixel felett nem nagyon van értelme ezeknek.
  • mojito10
    #73
    Nekem világ életemben sony ericsson telefonjaim voltak... még anno sima ericsson... Nagyon bejönnek, a menü, a kezelhetőség, minden... nem nagyon szeretem az érintőképernyős telókat, de volt szerencsém kipróbálni egy hétig a Vivaz-t, hát nagyon bejön :) Ha lejár a hűségidőm tuti beújítok egyet :)
  • Jimboo23
    #72
    én nem mondtam, hogy rossz a vivaz, sőt, nekem is tetszik:)
  • Coriander
    #71
    Ugyanezeket a Vivaz is tudja, és ráadásul olcsóbb is, mint egy iPhone. Különben is végre a SE összerakta a Walkman szériáját a Cybershot szériával, így végre egy tökéletes telefont kapunk.
  • Jimboo23
    #70
    telefonálni, mobilnet, meg hogy legyen mire hülye alkalmazásokat írni, meg Jobs bácsinak nem volt jobb dolga...:D
  • mamutvadasz
    #69
    Miért az iPhone-t mire találták ki?
    Én speciál nem csípem az iPhone-t csak azért ;)
  • Jimboo23
    #68
    iPhoneban 2 megapixeles kamera van csak, szóval meg sem közelíti a minőségét, de azt nem arra találták ki, mint a Vivaz-t.:)
  • ildiko57
    #67
    Az iphone is ugyanez az árkategória, jól tudom? Azzal is lehet ilyen jó minőségű videókat készíteni?
  • Jimboo23
    #66
    Hát jó kis telefon az tény, elfogadnám, de azért ne hasonlítsuk össze 1 iPhonenal kéremszépen:D csak kopiztáák
  • Coriander
    #65
    Azért látszik, hogy az iPhone-t akarják majmolni vele. De egy olyan jó telefonról másoljanak is. Legalább meg kapom ugyanazt olcsóbban.
  • Csbeni
    #64
    "mert 1 rakás plusz funkció van még mellette"

    Valóban, nem kevés plusz funkció! ;). Azért jók az ilyen kombinált telók, mert mondanom sem kell, hogy az a kamerában nincs :)... és tudtommal ez nem kerül 100-ba. I love okos telefonok!

    Jah és igen Twitter is van rajta.
  • Jimboo23
    #63
    hát olyan 80-100 körül vannak szerintem, igaz hogy jobb minősége van egy olyan kamerának, de az konkrétan arra van tervezve. ha belegondolsz ez egy telefon és ha nem is használnád ki azt a hd kamerát, akkor jobban megéri, mert 1 rakás plusz funkció van még mellette.