djhambi#354
"Médiában hallottál már ennél több érvet ellenük?"
Úgy hallom ki szavaiból, hogy a "csoportok elleni gyűlöletkeltés" büntethetősége volt a cél. Hack szerint "a holokauszttagadók a holokauszt áldozatait is próbálják utólag rossz színben feltüntetni". És ez kicsit más, mint amiről eddig beszéltünk. A holokauszttagadók Hack szerint a zsidók bütetésből kerültek a táborokba a bűneikért. "A holokauszttagadás egy újabb holokausztot előkésző cselekedet is, és ezért kellene beavatkozni a büntetőjognak ezen a területébe." "A holokauszttagadás a tagadást és a jelentőségének kisebbítését célzó magatartásokat foglalja össze." Vagyis az tagadás, hogy "kit érdekel pármillió zsidó", de az nem, hogy "szerintem nem voltak gázkamrák".
"A diktátor című filmet 1940 -ben forgatták az egyesült államokban"
Igen, de erről is láttam egy dokumentumfilmet, ahol azt mondták, hogy a forgatókönyv a harmincas évek közepén már elkészült, csakchaplin filmjét senki se akarta támogatni, ezért maga kezdte el a saját filmjét.
Tudod, elmondom őszintén, hogy a Mein Kampfot sohasem olvasom el, mert minden könyv hat az olvasóra, és az az elveim mesértése lenne. Van olyan dolog, amit nem teszek meg, hogy ne deformálódjon a személyiségem. Pl. nem hiszem, hogy valaha Danikent fogok olvasni. Hitler egy megzavarodtt elme eltorzult lélekkel, agresszív, beteges személyiséggel, és kegyetlen önimádattal. Nem akarok azonosulni vele.
Ja, és Einsteinnek is volt egy boszorkány titkárjője Amerikában), aki szándékosan visszatartott információkat, hogy kialakuljon egy bizonyos Einstein-kép, amivel a legjobban kereshet, majd eladta Einstein kiadatlan műveit. Így ferdítgette a valóságot, és a töténelmet a maga javára.
Általában nyitott vagyok, és ezt te is többször tapasztalhattad, de erre nem.