NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • reynaud #34128
    Amíg én vezénylem le ezt a játékot,szavazást ,hozzáteszem gyorsan a te segítségeddel ,addig lesznek szabályok.
    Lehet kikerülni,nem figyelembe venni,azt a tényleg csak néhányat,de nem érdemes,mert miután az alappontozást megkapom tőled,én átfogom nézni az összes dalt,és azon zenéket melyek nem beszerezhetők hivatalosan,törölni fogom,,így ugyebár egy hivatalosan kiadott zenétől vesz el egy helyezést,aki fütyül a szabályokra,nem teszem szóvá,mert nem akarok ebből feszkót, viszont felajánlom ha valamely dal kétes,itt vagyok,figyelek ,nagyon szívesen segítek,kérdezzetek.
    Allada,arra kérlek minden dalt ami a listákra került vegyél figyelembe,és a megbeszéltek szerint pontozd.
    Az alappontozáshoz bónusz pontokat is kifogok osztani,egy bizonyos szisztéma szerint.

    DJ Adrián listája nem csak jó,hanem hasznos is a szavazás szempontjaiból,nem a dalok úgymond szórásához ,hanem javarészt, a már eddig a listákon szerepelt dalokhoz adott hozzá pontszámban.

    Én a 2020-as listával még várok,az ünnep előtti napokban,még érkezhet néhány jó dal.
    Ezt amit ma este lezárunk,majd privát ha kész leszel a pontozással,kérlek küld át,dec.24-én kint lesz a végeredmény.
    Köszönöm a pozitív hozzáállásod ,így kell ezt csinálni!