NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • reynaud #33990
    Allada barátom,látom résen vagy,köszönöm hogy odafigyelsz a szabályokra is.
    Nos,a szitu az hogy,én alapértelmezettnek gondoltam azt hogy minden tag tudja már,kizárólag hivatalosan kiadott dalokra lehet szavazni,tehát vinyl,CD illetve HIVATALOSAN kiadott digitális fájlok játszhatnak,természetesen az időhatárokat is betartva.
    Olyan nagy a merítési lehetőség az éppen zajló szavazáshoz,hogy kérek szépen mindenkit,stikában beszerzett illetve, a YouTube-on,vagy soundcloud-on csak meghallgatható de hivatalosan nem kiadott dalokat ne vegyétek figyelembe.

    S akkor a részletek,
    Keneida - In This World ,ezt én is felrakom a listámra,a 2020-asra,mert hivatalosan idén jelent meg.
    Shawn Mendes feat. Camila Cabello – Senorita (Mextazuma Remix) ,ezt már tavaly sem akartam volna,de mivel sokan szavaztatok rá,elnéző voltam,e szavazásban viszont nem játszhat,iletve igen,abban az esetben ha mutat valaki hivatalos kiadványt melyen szerepel a dal.
    Fülcsi listáján még egy problémás dal : Zedd – Beautiful Now (Gerson Tellez Remix) ,ez min jelent meg?
    Marika,kérlek ezek helyett valami mást.
    Aki nem kívánja már megbontani a listáját ,az égvilágon semmi probléma,Alladával privát mi ezt elfogjuk rendezni.
    Köszönöm a megértést!