NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • fülcsimanó2
    #33979
    Holnap én is szavazok az elmúlt tíz évről.
    Úgy látom, december 20-ig érdemes, s küldhetjük a szavazatokat.

    Nekem egy szempontom van, s ez biztos nálatok is szempont, amit legtöbbet hallgattam megunhatatlanul.

    Ami Sanyinál a Retrovonoice- Awakenig - nálam a Nation In Blue - Nothing Less (2016) ez volt, amit legtöbbet hallgattam, számomra ez az elmúlt tíz év legjobb albuma.

    Amúgy pár zene lesz nálam, ami nem bukkant még fel, ez lehet, hogy nem jó, mivel nem sok pontot kap, de azért feltétlen érdemes megemlíteni.
    Amit legtöbbet hallgattam az az első öt lesz. Eddig még egyetlen listám sem láttam sajnos.
    Lehet, hogy ilyen vacak ízlésem lenne? Vagy ennyire nem jön be nektek, ami nekem?
    Azt elárulom, hogy nálam kicsit differentiált lesz a lista, mivel én egy-két olyan dallal is készülök, ami nem volt eddig.
    Amit én első öt helyre raknék, azt nem látnék egy listán sem, de épp ettől lesz érdekes.

    Idei lista is jön hamarosan, de Rolanddal értek egyet, várjuk ki még egy kicsit, mivel nap mint nap jönnek ki újabb zenék.
    Nem panaszkodhatunk. Split Mirrors új zenéje is pazar.
    Folyamatosan frissitgetem a listámat, mindig egy-egy újabb kedvenc kerül elő, bár az első öt-hat nálam nem kérdés, csak a többi tizenöt na az nagy kihívás.