• Epikurosz
    #71
    Pedig közakadozás, mert tőle, tőled, államtól nyúlja le a pénzt. De ha ilyen jólelkű, hogy a vagyona felét felajánlja az afrikai zuluknak, akkor miért nem adja nekem féláron a szoftvereit?
    Majd a fennmaradó pénzből adok én alamizsnát a négereknek, akik nekem lesznek hálásak, nem Gécnek.
    Olyan ez, mint a krisnások, hogy aszongya adjak nekik pénzt, hogy továbbadják a rászorulóknak.
    Már az adományozás sem a égi, hanem láncadományozás, sokközvetítővel, akik mind lecsipegetnek belőle valamennyit.
    Apropó, van olyan jótékonykodó alapítvány, amely az adományok 80%-át elkölti.

    Az amerikai/magyar/belga... kormány is bezsebel egy csomó adót, utána elkezdi osztogatni a pénzeket. Így könnyű! Pláne kilentúrát kiépíteni.

    Obama is egy jótékonykodó alapítványnál pusztította az adófizetők pénzét, soha életében nem volt egy rendes munkahelye.
    Ezek akarnak minket vezetni?

    A magyar adórenszer 1+1%-a meg röhej.

    Az állami költségvetést meg mindenféle idióta OGy-képviselő szavazza meg.

    Legyen az, hogy interneten szavazzuk meg mi a költségvetést.
    Lenne 2 fő kategória: a minimum költségek (rendőrség, közkórházak, bíróság, vám, közigazgatási kenyérpuszítók, hadsereg, patkányirtók és sintérek stb.) szóval itt -tól - ig leetne szavazni; és utána következnének a fakultatív tételek, amelyekre, ha nekem úgy tetszik, az én adómból nem adok egy fillért sem.
    Lenne itt haddelhadd! A sok ingyenélő széltolónak felkopna az álla.
    A technológia már megvan erre, mármint a demokrácia szélesítésére.