• Drall
    #46
    Hát mondhat bári bármit ez az Avatar vmi. borzalom. Én már kb. fél óra után úgy untam hogy nem igaz pedig 3D ben láttam. Kezdjük ott hogy a film története vicc. Tényleg igaz a Mátrix Pocahontas ba oltva dolog. És ebben az a legszebb hogy már a Mártix is lopta az alapötletet de az még is eredetien dolgozta át. Akkor a Navik vagy hogy hívják őket egy az egyben úgy néznek ki mint Árnyék az X-Men ből. Színészi játék kb. nulla. Worthington tól ez nem is meglepő a T4 után de hogy Ribisi is ide jutott az eléggé elszomorító. Megvan az összes sablon karakter kezdve a tuskó ezredestől a szokásosan nagyon kemény Michelle Rodriguez ig. A zene kb. olyan szinten van mint ez Disney rajzfilmnél. Az akciójlenetekből teljesen hiányzik a dinamika. A párbeszédek olyan színvonalon vannak mintha egy 5 éves írta volna (pl. mindjárt becsokizok és én vagyok a repülő halál beszólások). Az egyetlen pozitívum szerintem a CGI minősége de ezt leszámítva a film olyan mintha egy néhány mondattal megspékelt számítógépes prezentációt nézne az ember. Aki szereti az igényes filmeket az szerintem messze kerülje el az Avatar t.