• dronkZero
    #145
    Nem fogtad fel a probléma lényegét, barátom.

    Az alkoholról senki nem állítja, hogy ártalmatlan lenne, kis mennyiségben is, hosszú távon is rettentően káros, és akár potenciálisan életveszélyes.

    Na, most ti erre a szintre akarjátok elbaszott drogháborús hazugságok alapján lehúzni a füvet, amiről tudományos szempontból gyakorlatilag azt lehet állítani, hogy a hatása időleges, és semmilyen hosszú távú káros hatása nincs.
    A kilencvenes évek elejétől kezdve elkezdték ugyanis felülvizsgálni egyrészt a '30-90 közti tudományosnak mondott, gyakolratban viszont igencsak kókler "kutatásokat", másrészről a babonák igazságtartalmát is kutatni kezdték. (Ezen babonák egy része az agykárosodás is, amiből a vita indult. Merthogy kimutathatóan nincs ilyen hatása.)

    Szóval a lófaszt lenne ugyanez.
    A stílust meg ott érdemelted ki, hogy olyasmit adtál a számba, aminek homlokegyenest az ellenkezőjét gondolom. Ez parasztság, ha esetleg nem tudnád, én speciel érzékenyebb vagyok rá, mint pl erre a kurvaanyázásra, amivel most alázod magad.