Hogy működjön, mit tudjon? Egyáltalán mitől lesz jó egy ilyen weboldal?
  • thomas1989
    #243
    Általában nekem az a tapsaztalatom a társkeresőkkel kapcsolatban, hogy elég sok lány van fönt akik csak az ismerőseik miatt regisztráltak, vagy csak kelletik magukat és komolyabb kapcsolatot nem is keresnek. Az a gond, hogy ha pl. átlagos kinézetű lányok felregisztrálnak, nem kell, hogy bombázók legyenek, de az első pár napban annyi üzenetet kapnak, hogy elszállnak maguktól, így a hozzájuk hasonló sráccal sem kezdenek még csak normálisan beszélgetni sem...
    Voltam már pár ingyenes társkeresőn és szinten mindenhol ez van, a fizetőseket még nem próbáltam ki, de állítólag azok sem olcsók.
    Pedig azért lennének olyan lányok akik komolyan gondolják ezt a dolgot, csak nem biztos, hogy olyan könnyű megtalálni őket. Gondoltam azért teszek egy próbát hátha itt is vannak "ilyen lányok" akik hajlandóak lennének ismerkedni. (a félreértések elkerülése végett a mi korcsoportunk 22-26 év körüli)
    Facebookon csináltunk erre a célre egy csoportot, ha valakit érdekelne, akkor ez az: https://www.facebook.com/groups/544783468929248/544784708929124/

    vagy aki akar keressen meg ezen: [email protected]