288
Hogy működjön, mit tudjon? Egyáltalán mitől lesz jó egy ilyen weboldal?
  • Livius
    #248
    a tuti party link
  • IXEMGabeo
    #247
    es te hogy allsz meg is talaltad eleted parjat?
  • Anna769
    #246
    Milyen egy jó vagyis inkább a legjobb társkereső kerső oldal? Ingyenes, csak komoly kapcsolatot keresők vannak rajta és szerintem fontos az is, hogy a képek és az adatlapok a moderátorok által ellenőrzött legyen.
    Én pl. pár napja találtam rá a www.elsotalalkozas.hu társkerső oldalra. Ami tetszik benne, hogy tök normálisak az emberek. Az ingyenes társkereső oldalakon elég nehez manapság normális pasit találni, mindenki csak azt akarja, de itt van valami rendszer ami a zaklatókat automatikusan szűri és kitiltja. Én nem hittem először de tényleg, tök normális itt mindenki. Ha engem kérdeztek én csak ajánlani tudom.
  • adam46
    #245
    Szegény írni sem tud, de elvárj a leendő társától, hogy értelmes legyen.
  • mester1987
    #244
    Legmegbízhatóbb: parom.hu

    Mai BEST (szerencsére nem parom.hu-ról):

    kedvencnekne jelölj nemtudom megnezni, ertelmes, kepet csatolo, nagykepúsegtöl mentes ezoterikus emelkedett sötethaju.nem doh.ember jöhet szoba!CSAKOYLAB AKITUD MASSZIROZNI MERT SZETMEGY HATAMKIS KÖCSÖGÖK BESZARIAK NEEE

  • thomas1989
    #243
    Általában nekem az a tapsaztalatom a társkeresőkkel kapcsolatban, hogy elég sok lány van fönt akik csak az ismerőseik miatt regisztráltak, vagy csak kelletik magukat és komolyabb kapcsolatot nem is keresnek. Az a gond, hogy ha pl. átlagos kinézetű lányok felregisztrálnak, nem kell, hogy bombázók legyenek, de az első pár napban annyi üzenetet kapnak, hogy elszállnak maguktól, így a hozzájuk hasonló sráccal sem kezdenek még csak normálisan beszélgetni sem...
    Voltam már pár ingyenes társkeresőn és szinten mindenhol ez van, a fizetőseket még nem próbáltam ki, de állítólag azok sem olcsók.
    Pedig azért lennének olyan lányok akik komolyan gondolják ezt a dolgot, csak nem biztos, hogy olyan könnyű megtalálni őket. Gondoltam azért teszek egy próbát hátha itt is vannak "ilyen lányok" akik hajlandóak lennének ismerkedni. (a félreértések elkerülése végett a mi korcsoportunk 22-26 év körüli)
    Facebookon csináltunk erre a célre egy csoportot, ha valakit érdekelne, akkor ez az: https://www.facebook.com/groups/544783468929248/544784708929124/

    vagy aki akar keressen meg ezen: [email protected]
  • salsoul
    #242
    Hát ő éppen nem párt keres
  • Mondeo19
    #241
    Amiket én ajánlani tudok:
    1. Love.hu
    2. Páratlan.hu
    3. Randivonal.hu
  • Mondeo19
    #240
    És melyik az az oldal? :)
  • Mondeo19
    #239
    Nekem is bejött már egyszer a Love.hu, úgy hogy csak ajánlani tudom :)
  • Mondeo19
    #238
    Itt nem tudom elküldeni mert ide nem engedi betenni a képet, de pár perc és küldöm privin.
  • bcrics
    #237
    Linket a csajról légyszíves:)
  • IXEMGabeo
    #236
    ezzel az a baj, hogyha óvszer nélkül csinálja bárkivel rengeteg betegséget szedhet össze...
  • Mondeo19
    #235
    Még NEM vagyok 18 éves, csak 15 és fél!!!

    **********************************************************************************************
    **********************************************************************************************

    Hát igen az adatlapom alapján mindenki ribancnak, kurvának tart. Ha ettől megnyugodsz elismerem az vagyok. Anyám nevelt így és én örülök neki mert így minden nap más pasival lehetek, ha akarok és akkor szexelek, amikor csak akarok! És ezek után is ugyanúgy imádni fogom a harisnyát és a tűsarkút is mindig hordani fogom, hogy szexi legyek és így bárkit megkaphatok
    ----------------------------------------------------------------------------
    Még valami: Már nem bírok ki egy hónapot szex nélkül... ha járni akarsz velem, de dugni még nem, akkor fogadd el azt, hogy mással fogom csinálni!
    puszii


    Megjegyzés:
    Belemegyek csoportos szexbe is, már nem egyszer csináltam!


    Megjegyzés:
    Havonta 1-szer 2-szer dugnak meg


    Megjegyzés:
    Imádom a harisnyát, amikor csak lehet rajtam van és a legtöbbször 15 centis tűsarkúban vagyok, ezért sokan kurvának tartanak...

    Love.hu
  • IXEMGabeo
    #234
    ON

    "EGY KÉP A SAJÁT RÉPÁDROL [email protected] RA
    AZ ALAPJÁN DÖNTÖK HOGYAN TOVÁBB"

    Idézet a találka.hu nevű oldalról:D
  • IXEMGabeo
    #233
    filmes fórumok...röhej, de így van:)
  • Axl Rose
    #232
    Az a "jó társkereső oldal" amelyiken megtaláltam a nejem, immáron 7 éve.
  • lakampa
    #231
    Szerintem nem gonosz dolog. De valamilyen szinten biztos lehet majd válogatni. Vagy legalább az általad megadott jellemvonásokon belül sorsol neked :)
  • hullabaloo
    #230
    Na igen. Ettől azért én is tartok. De ha jól látom nem kell megadni semmilyen adatot, szóval meglapulok valahol és kifigyelem, hogy ki az illető :D Ha nem szimpi akkor pedig elsurranok. Vagy ez gonosz dolog? De ha nem tetszik és otthagyom még jobban megbántanám.
  • krisztakelemen
    #229
    Na ezzel sikerült meggyőznöd :) Bár általában nem szívesen megyek bele a vakrandikba. Alapból kicsit félénk típus vagyok.
  • lakampa
    #228
    Pontosan. Sőt! limuzinnal érkezhet az első randira az a szerencsés hölgy aki megosztja az oldalt és kiválasztják. Azért ez elég jól hangzik :) Én tegnap regisztráltam és iszonyatosan kíváncsi vagyok, hogy kivel sorsolnak össze.
  • hullabaloo
    #227
    Köszönöm! Tényleg valami ilyesmire gondoltam. Ha interneten keresztül kell beszélgetnem feszélyezve érzem magam. Alapból kicsit lassan gépelek és nem is szeretek a gép előtt görnyedni órákon keresztül.

    Kriszta ha jól értem akkor ez az oldal kisorsol neked egy partnert akivel egy csakugyan kisorsolt helyen tudtok találkozni :)
  • krisztakelemen
    #226
    Érdekes. De akkor hogyan beszélitek meg? Vagy hogy működik ez?
  • lakampa
    #225
    Nemrég találtam ezt az oldalt. Ha a klasszikus ismerkedés híve vagy, akkor ez az oldal kifejezetten neked való, hiszen itt interneten keresztül nem is kell diskurálnotok.

    http://randirulett.hu/
  • hullabaloo
    #224
    Sziasztok! Még sosem használtam társkereső oldalt. Én a klasszikus módszert jobban preferálom, az más kérdés, hogy mostanában nem sok sikerrel. Azért is írok, hátha tudtok javasolni valamit számomra. Fontos az is, hogy valami ingyenes oldalt mondjatok. Fizetni nem szeretnék ilyenekért. Köszi
  • krisztakelemen
    #223
    Na igen ezzel én is egyetértek! Régebben volt, hogy fizettem néhányszor hasonló oldalakon, de biztos nem tenném meg újra. Annyival nem jobbak azok az oldalak.
  • lakampa
    #222
    Nekem ez kicsit kommersznek tűnik. Már a betűtípus miatt is. Én egyébként közösségi oldalakon belüli társkeresőkön próbálkoztam mostanában, mivel bosszantott, hogy nem saját képeket használnak az emberek. Hogy a kérdésnél maradjunk, hogy milyen a jó társkereső első pontnak mindenképp azt írnám, hogy INGYENES!
  • TDIATI
    #221
    Sziasztok!
    Én a rátalálsz.hu társkeresőjét favorizálom!
    Ilyennek kell lenni egy jó társkeresőnek.
    Mindíg új arcok sok színes fotóval stb.
    http://www.ratalalsz.hu/tarskereso
  • NessieGraf
    #220
    Jó!
  • salsoul
    #219
    Nekem elsőnek azt írta ki, hogy be kell lépjek, hogy normálisan lássam a képet.
    Be is regisztráltam most gyors, hogy lássam mi a szitu. Most meg azt mondja, hogy fizessek elő. Ez így nagyon tré az nlc részéről.

    Viszont, ha valaki komolyan társat keres szerintem egy évre ~7000HUF nem nagy ár --- havi bontásban is elő lehet fizetni: 750HUF/hó ---, node a szerelem éves díja amúgy is több [lesz] mint ~7000HUF ;)

    (Meg ugye a normális levelezéshez is kelleni fog ugyan ez az előfizetés).



    Ám itt a leleményesség, szakértelem és logika, mely adj a következő mahinációt:


    torzított kép url:
    http://parkereso.nlcafe.hu/photos_process.php?filename=szám1%2Fszám2.jpg

    nemtorzított kép url:
    http://parkereso.nlcafe.hu/photos/szám1/szám2.jpg


    tehát pl:

    torzított kép url:
    http://parkereso.nlcafe.hu/photos_process.php?filename=30%2F6208.jpg

    nemtorzított kép url:
    http://parkereso.nlcafe.hu/photos/30/6208.jpg
  • yeeenky
    #218
    Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én talán 1-2-szer ha kattintottam hirdetésre. Nem hiszem, hogy ebből fent lehetne tartani egy oldalt.
  • chhaya #217
    Hirdetésekből?
  • NessieGraf
    #216
    Viszont egy oldal fenntartása, moderálása, stb... nem ingyenes. Hogyan lehet szerintetek ezt áthidalni?
  • yeeenky
    #215
    Valóban jó lenne, ha ingyenesek lennének, nem szép dolog mások érzelmeiből hasznot húzni!
  • lolka01
    #214
    A legtöbb pedig fizetős.
  • NessieGraf
    #213
    Ez szerintem is gusztustalan módja a pénzhajhászásnak.
  • Wolfsnack
    #212
    a ki**szott nlcafe eltorzította az összes társkeresős képet, fizetni kell nekik ha látni szeretnéd
    dögöljenek meg!!!4
    pedig még ez volt a legnormálisabb oldal, eddig
  • NessieGraf
    #211
    Ez a legfőbb oka, amiért örülök, hogy régebben voltam fiatal. Bár számomra az ismerkedés kezdeményezése sose okozott gondot, most se. Más kérdés, a látszat ellenére elég zárkózott vagyok, sok kapcsolati szintet tartok be:

    - Sose láttam eddig, attól, hogy most beszélgetünk még valószínű, ezután se fogom.
    - Találkoztunk már.
    - Már beszéltünk.
    - Néha beszélgetünk.
    - Szándékosan találkozunk.
    - Időnként együtt töltjük az időnket.

    A fentiek és az időközben direkt felhozott számomra fontos témákra való megfelelő reagálás után, jöhetnek a barátkozás, vagy annál közvetlenebb kapcsolat szintjei.

    De érdekes gondolat az is, amit az egyik barátom mondott: érdemes a sajátodnál magasabb érzelmi szintű emberrel kezdeni, aztán hagyd magad ha a saját szintjére akar vinni. Azt is tudja, kivel nem szabad semmiképp kapcsolatot kezdeni. :)
  • eisbaren
    #210
    Igazad lehet Nessie élőben az igazi ott minden kiderül csak hát kevés az olyan hely ahol jól lehet ismerkedni
  • NessieGraf
    #209
    Ha engem kérdesz, élőben ismerkedj. És főleg alaposan. De láttam már neten összejött párt. Jelenleg 5 éve boldog házasságban.