Az Uljanovszk AvtoZavod járművei:-)
  • Sidewinder
    #31
    NIVA 1.7i
    megint Niva

    Samurai vs Niva

    Merci G vs Niva 1.7i vs Pajero

    Vegyes teszt finn módra

    UAZ

    UAZ

    UAZ

    A sok videó és saját tapasztalatok után szerintem az UAZ a legjobb a terepen,bár van ahol a Niva(második helyre sorolnám) legyőzi őt,mivel rövidebb az autó,de ugyanolyan jó magas,és így nem akad fent. Nekünk van Niva és nagyon jó. 2001-es gyártású,és kiválóan megy terepen.Ha van pénzed új terepjáróra akkor én a Nivát javaslom. Az ilyen vitarák meg egyebeket hagyjuk.Rájuk mondják,hogy terepjáró,és amíg nem kemény a helyzet addig el is mennek a terepen.Egy állatorvos ismerősömnek Suzuki vitarája volt,5 milláért vette. Kérdeztem tőle,hogy mért nem az akkoriban megjelent 1,7-es Nivát vett amit akkoriban 2 milláért lehetett újonnan venni."Azért mert abba európai ember nem ül bele"-jött a válasz. 3 év után már 1,7-as Lada Nivával járt,és jár most is.Ráadásul "fasza" üzletet csinált mert árverésen vett egy Nivát amit a határőrség árverezett el. Egy gazdag cigány volt a fő licit ellenfele,és 1,96 milláért lett végül az állatorvos ismerősé,holott ha ráfizet még néhány százezret,akkor egy vadi újat vehetett volna,mert akkor is még 3 milla alatt volt egy új Niva ára:)) Ha viszont nagyon olcsón akarsz egy jó terepjárót akkor UAZ. Ha viszont van pénzed,és nagyon az UAZ-hoz húz a szíved,akkor Magyarországon sajnos nem tudsz újat venni,az ukránoknál,németeknél viszont tudtommal lehet.A németek honlapját sajna nem találtam meg,viszont a csehekét igen. Kapható náluk UAZ Hunter,ami ugyanolyan kinézetű,(csak kényelmesebb) mint a 469 és a hátsó rész már nem ponyvázott így biztonságosabban tárolhatók benne értékek.
    UAZ Land.CZ