tsw
  • lammaer
    #2339
    No, tegnap ismét belekezdtem a TSW-be - talán emlékszik még rám valaki, amikor még fizetős volt lenyomtam egy trialt - eljutottam egyiptomig, aztán félretettem a játékot bizonyos okok miatt, de a listámon azért fennmaradt. Most hogy tudom hogy végtelen időm van végigtolni, apránként jhaladok anélkül hogy kényszeresen tolnám mert ketyeg az előfizetés/trial :D

    Bár nem látok az ingyenessé legendsben óriási változásokat a TSWhez képest, azért felmerült 1-2 kérdésem...

    1. jól látom hogy mostmár a harcrendszerben nem kell annyira figyelni a szinergiákra mint eddig? Tehát hogy olyan fegyvereket/skilleket pakolok egymásra amik egymást erősitik mindenféle státuszokkal (impaired, injured, bleeding stb), szóval kb személyes preferncia hogy mit rakok be primary meg secondary fegyvernek mert igazából ezek nem hatnak nagyon egymásra....

    2. Blade+elemental (tüzike :D) kombóval kezdtem, de kis guglizgatás után a pistolt jobb DPSnek írják... ugye még csak az elején vagyok, hátrányba kerülök ha most váltok át elementalról pisztolyra, vagy az a része azért még megmaradta játéknak hogy kb mindenre lehet elég pontot szerezni (emlékeim szerint a régi TSWben gyakorlatilag probléma nélkül meg lehetett szerezni az összes skillt/abilityt)

    3. Számit az hogy melyik fegyver az elsődleges illetve másodlagos? tehát hogy van különbség abban hogy a kard a prmary és a pistol a secondary vagy forditva?

    4. Ami legjobban "zavar" a játékban a sok ide-oda futkosás. Esetleg van valami - a sprinten kivül - amivel szignifikánsan fel lehet gyorsitani a közlekedést? Talán még valódi pénzt is áéldoznék rá, persze nem ilyen 10%al gyorsabb futásra hanem valami markánsabbra...

    5. Ha már fizetés: felületes utánaolvasás alapján jól érzékelem hogy lényegében minden valódi pénzen megvehető dolog elérhető freeként is némi grinddel (mert hogy a különféle ingame fizetőeszközök közt van átváltási lehetőség, tehát nincs olyan amit csak bankkártyával lehetne megvenni)? Ha nem, van esetleg olyan fizetős dolog ami szerintetek jelentősen javitja a játékélményt (szóval nem olyasmire gondolok hogy +10% XP...)?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.09.08. 09:11:11