tsw
  • lammaer
    #2173
    Most ez hogy jön ide?

    Felrakhatom ultrabrutálmegagrafikára attol még ugyanolyan jellegtelen lesz a harcok grafikus megjelenítése.
    Mégegyszer, ez a harceffektekre/harcrendszerre vonatkozik, amúgy a játék világainak marha jó a hangulata, megvan a jó kis darkos hangulat ami miatt továbbra is radaromon van a játék (azzal együtt hogy bőven túlhaladott a játék ugy globálisan grafikailag, de ez nem zavar), csak egyszerűen a harcrendszer az ami borzasztóan elnagyolt/jellegtelen, nem élvezetes számomra. Márpedig harcolni muszáj benne, sokat...

    @Merlin: pontosan ezt írtam, a build építés az komplex benne, de az egész csak tényleg a counterek rárakásáról meg elhasználásáról szól, viztuális orgazmus nélkül. Kis túlzással Kb olyan mint régen még a telnet korában a MUD harcrendszere, hogy sak pörgött a képernyőn sok szöveg :)

    "Egyébként tök felesleges erőltetni, ha nem tetszik a játék."
    Egyetértek, sajnos az a tudathasadásos álapotom van vele, hogy a világ tetszik, a storyline tetszik, csak a harc - az nagyon nem tetszik :) Kár hogy nincs ilyen adventure mód vagy autobattle benne. Igazság szerint az őszi 10 napos trial után nem is játszottam vele, ugye azért került nálam megint a képbe mert humblebundlé volt occsóért, és azt nem akartam elszalasztani. Hogy hátha egyszer előjön a kedv...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.12.17. 18:58:12