• Skyline
    #651
    Nem bírom elviselni,annyira sötét...
    Figyelj már balf@sz...
    TÖRVÉNY! EU TAGÁLLAMOKBAN BETARTANDÓ,ELFOGADOTT!
    SPONTÁN KIALAKULT TÜNTETÉST (leírom úja hogy felfogd SPONTÁN TÜNTETÉS,tehát nem bejelentett) MINDADDIG NEM OSZLATHATÓ FEL MÍG MEGŐRZI BÉKÉS JELLEGÉT!
    Innentől kezdve a rendőr büfizhet amit akar,nem jogszerüen intézkedik,nem jogszerű intézkedéssel szemben pedig mindenkinek joga van szembeszegülni.
    Ezt csak ebben az évben legalább 5ször pofánköpték a rend őrei,az elmúlt 4 évben pedig vagy 100szor....
    Július 4.-én spontán BÉKÉS ÜLŐ tüntetést fújtak szarrá a rendőrök könnygázzal,ők kezdték, és szinte CSAK ŐK támadtak. Vittek be engem is,az eredmény egy papír: Fizessek be 40ezer ft-ot jogszerü intézkedéssel szembeni engedetlenséggel...Befizetem? Nem. Bepereltem a rendőrséget? Be. Nyerek? Hidd el nyerek ahogy a többi százegynéhány társam is.
    Annyi közöd sincs ahhoz mi zajlik az utcán,mint egy harmatos takonynak a dekopírfűrészhez...
    Élj tovább a kis sötétségedben a zsideszes cimboráiddal együtt és osszad az észt hátha még van olyan aki eszi ezt a fals ostoba buta szöveget és világnézetet...