713
  • babajaga
    #673
    És mi a kutyafaszának nem cserélték volna már évekkel ezelött ki? Nincs benne logika!
  • babajaga
    #672
    "A vírusok imádják ezt az időjárást"

    Nem igaz!
  • Epikurosz
    #671
    Béláim!
    Van egy rossz hírem: napok óta esik az eső, nedves, nyirkos, piszkos idő van. A vírusok imádják ezt az időjárást.
    Összeraktad?
  • Epikurosz
    #670
    Nem éppen. Van olyan hatóanyag, amely a legtöbb mellékhatást okozza, és egy másik, ártalmatlan anyaggal kiváltható. Csak gondolom macerás átállítani a technológiát, időbe telik, és még lenyomnak a gyártóson a régi recepttel pár milka fiolát, aztán majd cserélnek. Addig is begyűlik pár milliárd HUF.
  • babajaga
    #669
    "amely nem tartalmaz egy különleges adalékanyagot"

    Ilyen az emberi hülyeség meg a vétkes hozzánem értés!Mit képzelnek ezek a szerencsétlen marhák szórakozásból vannak az adalákanyagok az oltásokban? Azok évtizedek óta hsznált bevált anyagok és szükségesek!
  • Epikurosz
    #668
    ...olyan különleges oltóanyagot szállítson, amely nem tartalmaz egy különleges adalékanyagot....

    Úristen, melyik az?
  • pasi29uk
    #667
    Linuxon nem terjed ;)
  • babajaga
    #666
    A Szerb kormány most rendelt csak oltóanyagot egy svájci labortól.Kurva gyors reagálás.
  • immovable
    #665
    Ó már kiváló dolgozó is voltál? Kedves fotós/orvos/vegyész/gépész polihisztorunk. :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Balumann
    #664
    Nah figyelj ide, röviden összefoglalom az itteni tevékenységedet.
    Először volt a H1N1 téma, ebben érdemben nem tudok nyilatkozni, vannak ellentmondások, ebben lehet hogy neked van igazad - bár nem tudom, hogy egyáltalán gondolkodás árán jutottál ebbe a kérdésben az egyértelmű "megoldásra".

    Utána előkerült a holokausztrevizionizmus. Egyértelműen látszik, hogy benyaltad a TV-ben sokszor mondogatott dolgokat, egyszer nem néztél utána mik a revizionisták álláspontjai mert 'mind mocskos náci aki primitív módon kiakarja írtani az ártatlan zsidókat'. Nemtudom h elolvastál-e bármit amit itt linkeltünk vagy leírtunk, kételkedek benne. Előkerült a zsidók történelme, ott is bebizonyítottad hihetetlen tájékozatlanságodat, ha kell idézhetem is pontosan.

    Akkor jött a 2006 okt 13-ai mizéria. Állítottad, hogy egy bejelentetlen tüntetés volt és az emberek kezdték el a rendőröket dobálni. Egyértelmű, hogy nem tudtál se arról, hogy az egész ünneplésre készülő emberekkel kezdődött, akiknek a rendőrség ígéretet tett arra, hogy a bombaszakértők vizsgálata után beengedik őket, egyértelműen látszik a felvételeken hogy nem a tüntetők (vagyis akkor még a felháborodott, ünnepelésre kijött emberek) kezdték az erőszakot. Fogalmad sem volt arról, hogy a rendőrök akiket jól elvertek, felének kb. köze sem volt a tüntetésekhez, csak véletlenül voltak kinnt, és ezt egyértelműen ők is tudták... Még 1-2 példa, ezúttal az indexről meglepően: 1 , 2 , 3 (bár óvatosan fogalmaz, nagyon jól tudjuk miről volt szó, ha logikusan végiggondoljuk). A gyanúsítottak sorra nyerik a pereket, rendőrök kapják az ítéleteket, te meg észre nem vennéd, hogy te mész szemben az igazsággal.

    És mint írtam, az a legszörnyűbb, hogy még ezek után sem látod be hogy teljesen tájékozatlan voltál ezekben, és továbbra is lelkesen fújod a magyarellenes szennymédia, és korrupt politika dumáit fizetett magyarellenes módra.

    Ha akarod összeszedem neked idézetekben, hogy miket írtál, szembeállítom a logikus valóssággal, részletesen, esetleg írok is egy html dokumentumot róla ha ennyi nem volt elég amit itt összegyűjtöttünk. Vagy te tényleg elhatároztad, hogy semmiképp nem hagyod magad meggyőzni (miután te is egyértelműen láthatod)?

    Az ellenérveléseid is annyira hülyeségek, hogy azt elmondani nem lehet (egyik kedvenc, hogy ne vágott videókkal jöjjek, te élőben láttad az egészet) :DDD

    Ezek után nem tudom mit higyjek el neked, és nem is igazán érdekel, éppen eléggé bebizonyítottad sötétségedet itt.
    Hogy téged soha nem foglak megérteni, az biztos.

    A hinni a templomba kell válaszra inkább nem reagálok... legyen elég annyi, hogy szánalmas. Hogy egy szavadat se fogja elhinni senki, abban biztos lehetsz, vagy tényleg ennyire hülyének nézel minket? (még akkor is, ha ez az 1 kivételesen igaz).

    Részemről szerintem ennyi, én mindent megtettem, nem fogom idegesíteni magam tovább az éretlenséged, szemellenződ, vagy csak a makacsságod miatt. Ha utána olvasol és végre elkezdesz gondolkodni, úgyis rájössz magad is mindenre, amire mi is. 2008 vége óta vagyok az álláspontomon, addig ugyan azon a véleményen voltam, mint te. Csakaztán feltűnt néhány dolog, és elkezdtem gondolkodni, utánajárni és foglalkozni a dolgokkal egy "kicsit". Hogy te ezt megteszed-e a továbbiakban te dolgod...
    A válaszodat megvárom, írni csak akkor fogok, ha még ezek után is "kényszerítesz rá" és nem ugyan ezt kell leírnom.
  • babajaga
    #663
    Hinni a templomban kell!
  • Balumann
    #662
    Miért nem hiszem el ezt...
  • babajaga
    #661
    Én több párttitkárt küldtem el a kurva anyjába mint ez a Skyline villásreggelizett. Én könnyen dumáltam mert rám szükség volt.Ennek ellenére a múlt rendszerben Vegyipar Kíváló Dolgozója voltam. Azért néha néha eltanácsoltak közös megegyezéssel. Akinek annyi ismerete nincs hogy a múlt rendszerben a legtöbb párttag 700 ezer volt avval mit lehet észérvekkel kezdeni.Én kíváncsi volnék hogy az ilyennek a rokonságában mennyi volt. Mert az enyémben nem sok.
  • babajaga
    #660
    "ŐK támadtak. Vittek be engem is"

    Engem miért nem vittek be? FTC-Diósgyőrnél is ott voltál?
  • babajaga
    #659
    "Eddig hatvan ország jelezte a H1N1 vírus elleni magyarországi vakcina gyártójának, hogy szívesen vásárolna az oltóanyagból. Az Omninvest Kft. azonban csak azután ad el vakcinát külföldre, ha legyártotta a magyar lakosság ellátásához szükséges 6 millió ampullát - közölte a pilisborosjenői cég szóvivője."

    No comment!
  • Skyline
    #658
    Komoly válasz a tényekre...Csipogj tovább nekünk Ártúúúú!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A továbbiakban irogass nekem amit akarsz balfék,nem olvasom és ide se nézek,az ember feleslegesen idegesíti fel magát azon hogy hány ilyen eltorzult agyú barom van még ebben az országban akik otthon fotelből várják hogy az embereknek jó legyen, és fórumokon fröcsögik a baromságaikat úgy hogy gőzük közük nincs arról mi folyik az utcán...Láttad az élőadást mi? Wow...:D Én meg kinnt vagyok mindenhol 2006 óta,enyhén reálisabb képet kapok. Szevasz
  • Epikurosz
    #657
    Figyelj, én nem hiszem, hogy babajaga, annyi év szakmai munka után még nagyon támogatnák az mszp-t, vagy akár a szadeszt. ha igen, az már csak megszokás, mert amit a ballib koalíció itt az utóbbi 7 évben elkövetett, az minden volt, csak nem szakszerű. Minden téren.
    Igazából, a mszp-szdsz szart a szakértőkre, akikre meg hallgatott, azok dilettáns született vagy azzá vált hülyék voltak, vagy kifejezetten a rombolás vezérelte őket.

    Velük szemben kezd izmosodni az általam annyira propagált józan ész forradalma. Még nagyon az elején van, és már ebbe is bepofátlankodtak a mindent kiforgatók, mindenből gúnyt űzők, de sajnos a téma olyan, hogy levedli őket.

    A kártérítési peredhez meg sok sikert. Igazából nem old meg semmit, mert az állam fogja fizetni neked a pénzt, az adófizetők szebéből. a megoldás az, hogy a rendszert megreformáljuk/-ják, és a széltolókat szélnek eresztjük/-ik.
  • babajaga
    #656
    Tudod én annyi hasznot hajtottam ennek az országnak amit te ilyen beállítottsággal soha nem fogsz! Tudod te mi a hazaárulás? Fingalmad nincs!
  • Epikurosz
    #655
    Azt mondta, hogy várjunk.
    Egyébként is, most, mi idősebbek a markunkba röhöghetünk, mert a vírus a nyunyókákat kedveli.
    (Mondjuk, sajnos nekem e téren nincs előnyöm, mert én fiatal vagyok. :-))
  • babajaga
    #654
    " zsideszes "

    Az mi a lúfasz? Legalább magyarul köpködj. Itt nem írtam le egy konyhai edény nevét a jólneveltségem megakadályozza.Azért kíváncsi vagyok hogy te ilyen tudással milyen munkát végzel mert a pöcegödör mentesítéshez is több kultúra meg tudás kell.
  • babajaga
    #653
    Nade kérdezted az orvost hogy az övsömörre nem adható e? Mert várni nem jó.
  • Skyline
    #652
    zsideszes zsindexes emeszpés szadeszos és franctudja még hányféle hazaáruló szar cimboráddal...Így teljes a mondtat...:D
  • Skyline
    #651
    Nem bírom elviselni,annyira sötét...
    Figyelj már balf@sz...
    TÖRVÉNY! EU TAGÁLLAMOKBAN BETARTANDÓ,ELFOGADOTT!
    SPONTÁN KIALAKULT TÜNTETÉST (leírom úja hogy felfogd SPONTÁN TÜNTETÉS,tehát nem bejelentett) MINDADDIG NEM OSZLATHATÓ FEL MÍG MEGŐRZI BÉKÉS JELLEGÉT!
    Innentől kezdve a rendőr büfizhet amit akar,nem jogszerüen intézkedik,nem jogszerű intézkedéssel szemben pedig mindenkinek joga van szembeszegülni.
    Ezt csak ebben az évben legalább 5ször pofánköpték a rend őrei,az elmúlt 4 évben pedig vagy 100szor....
    Július 4.-én spontán BÉKÉS ÜLŐ tüntetést fújtak szarrá a rendőrök könnygázzal,ők kezdték, és szinte CSAK ŐK támadtak. Vittek be engem is,az eredmény egy papír: Fizessek be 40ezer ft-ot jogszerü intézkedéssel szembeni engedetlenséggel...Befizetem? Nem. Bepereltem a rendőrséget? Be. Nyerek? Hidd el nyerek ahogy a többi százegynéhány társam is.
    Annyi közöd sincs ahhoz mi zajlik az utcán,mint egy harmatos takonynak a dekopírfűrészhez...
    Élj tovább a kis sötétségedben a zsideszes cimboráiddal együtt és osszad az észt hátha még van olyan aki eszi ezt a fals ostoba buta szöveget és világnézetet...
  • Epikurosz
    #650
    Egyébként gondoltam reátok, és elhoztam néktek a mindennapi rettegnivalót.
  • Epikurosz
    #649
    Muszáj vagy nem muszály, én ma kiváltottam a h1n1 injekciót, miután pénteken telefonon hívott a patikusnő, hogy mehetek utána. 1800 pénz volt.
    Hazahoztam, és betettem a hűtőbe, mert várok egy-két hetet, hogy az övsömöröm kitisztuljon.
    Remélem, akkor már nem lesz késő, nem jön el addig a világvége.
    Ha meg eljön, akkor kiveszem a hűtőből és megiszom. :-D
  • Praetor
    #648
    Ha nem muszáJ, akkor miért kell 600 hozzászóláson keresztül fröcsögni? Meg illene alapvető szavakat helyesen írni.
  • babajaga
    #647
    Nem tudom hogy mire írod mert Ukrajna szerecsétlenkedik és 25 mintát küldtek Londonba.Nálunk is ki tudják mutatni csak mivel jurop junionban vagyunk a WHO-nak is kell referálni. Valaki meg azon nyervogott hogy a magyar vakcinát a WHO nem hagyta jóvá. Egyszer nem igaz másszor nem muszály.
  • Epikurosz
    #646
    Béláim!
    Sokat írtatok, vasárnapra túl sokat. Nem is olvastam vissza nagyon, így is szerencsétek van, hogy esik az eső, mert egyébként lehet, hogy be sem dugtam volna ide az orrom.

    Azt magyarázza el nekem valaki ilyen téren még nálam is okosabb, hogy miért csak Londonban tudják kimutatni a h1n1 vírust?
    Annyira bonyolult ez, hogy nálunk a kórházak nem képesek még erre sem?
  • babajaga
    #645
    Napok óta életveszélyben van egy várandós a szövődmény miatt pedig nem volt beteg elötte.
  • who am I 7
    #644
    Oroszoktól mondjuk nem hallok túl sok infót, meg én csak azért gyanakodtam, ha már ukrajnában esetleg hűvösebb idő van akkor talán keleten, hamarabb beindult..Mi lesz ha szezon lesz ukrajnában?Elég érdekes..egyébként konkrétan semmi, információk nincsennek a UK laboros tesztekről..se azt, hogy kitől vették a mintát, esetleg beteg volt-e az is...Mert ugye nem a h1n1 miatt halnak meg az emberek konkrétan..Hanem a szövődmény és a legyengülés miatt...Szóval, nekem furcsa ez az ukrajnai eset akkor is..akármitmondjúké
  • babajaga
    #643
    Ez nem áll! Olaszországban sok a megbetegedés a mellete levő országokban nem. Meg el is hallgatják sokan.
  • who am I 7
    #642
    Talán azért mert ismeretlen?
    Ha h1n1 lenne akkor máshol is ilyen arányban mennének a megbetegedések mint ukrajnában..gondolom én...oroszoknál semmi?
  • babajaga
    #641
    "egyértelműen közlik, hogy nem H1N1, valószínűleg tüdőpestis"

    Hogy lehet egyértelműen közölni valamit ha nincs is azonosítva?
  • babajaga
    #640
    Az Ukrán orvosok jobb ha befogják a pofájukat a miniszterükkel együtt. Amit csinálnak az nem bűnös hanyagság.
  • Balumann
    #639
    Először közlik a világ előtt, hogy valószínűleg a H1N1 terjed. Aztán elterjed, hogy ez is ismeretlen vírus.
    Ukrán orvosok egyértelműen közlik, hogy nem H1N1, valószínűleg tüdőpestis. Most 7-én megerősítik a WHO (Londoni nemtudomkik), hogy H1N1.
    Majd mai nap origos cikkben megint ismeretle nvírusról írnak.

    "Eddig már több sajtóorgánum megszellőztette, hogy nem hivatalos források szerint tüdőpestis tombol az Ukrajnában, amit azonban a közelgő elnökválasztásra való tekintettel eltitkolnak az ország vezetői. A minap az ukrán titkosszolgálat letartóztatott egy férfit, aki az interneten pestises megbetegedésekről adott hírt."

    Már az origo is összeesküvéselméleteket gyárt? ^^
  • babajaga
    #638
    Mámeginamerika
  • babajaga
    #637
    Háegyenegy?
  • who am I 7
    #636
    Vajon ki hazudik?
  • babajaga
    #635
    Biztosan a H1N1 fertőz UkrajnábanFüggetlen Hírügynökség[origo]2009. 11. 07., 21:29Utolsó módosítás: 2009. 11. 07., 21:37Címkék:London, Ukrajna, H1N1, influenzajárvány, WHO
    eszközök:
    Egy londoni referencialabor vizsgálatai alapján kimutatták, hogy a H1N1 típusú újinfluenza vírusa fertőz Ukrajnában - mondta a szervezet magyar irodájának vezetője. Szerinte a hagyományos influenzát is teljesen kiszorítja majd az új vírustörzs.

    Mi is van ilyenkor?
  • babajaga
    #634
    És azt nem tudod hogy az európai labor az ukrajnai mintákban H1N1-et azonosított? Ők nem gyanakszanak.