Helyek, amiket jobb ha elkerülünk este. Terek, utcák, aluljárók, bandák, rosszarcok feltűnési helyei.
-
pinnacle #208 III.ker
Itt nagyon olyan hely nincs ahol félelemmel kéne mászkálni.
Békáson már ottvan a térfigyelőrendszer, már rég nem olyan para. (Se a hegyfelöli-se a dunai oldala. )
Kaszásdülőn a HÉV megállónál van egy két hülyegyerek általában, de eddig egyszer nem láttam, h. bármit is csináltak volna. Itt inkább idősebb korosztályból vannak arcok, de azok nem állnak le utcánlehúzósat játszani.
Aquincum ami még nagy ltp. Itt aztán végképp nincs semmi.
Hétvégén az Árpád hídnál lehet találni pár kötekedős partyface-t, de említésre nem méltóak.:D
Szal szerintem Óbuda már régen nem veszélyes.
XIII. ker.
Odajártam 4 évig suliba és van egy pár haverom is onnan. Soha nem támadtak meg vagy valami. Van egy két húzós környék elismerem, de ha be van szarva az ember azt ugyis észreveszik és akkor igenis bepróbálkoznak.
De ez szvsz bárhol előfordul.
20 éve lakom Bp-n. Eddig 2 alkalommal találtak meg. Egyszer "adjálmárcigit" és egyszer meg, hogy pakoljak ki. Egyszer adtam cigit:D, egyszer meg nem pakoltam.:D
Jah és a cigit kérő srác cigó volt, megköszönte elment...
A pakolós meg nem volt cigány. Szarul nevelt fiatal volt:D