• TokraFan
    #623
    Szerintem ez a csapat már régen szétesett, csak valaki még összedobta 1.0-ig, hogy legalább ki lehessen adni és valamennyi pénzt hozzon. Érződik rajta, hogy nagyon nem voltak mögötte emberek. A hangok, zenék olyan szinten amatőr megoldások, hogy tartok tőle, nemhogy külön felelőse nem volt ennek a területnek, de aki csinálta, az szerintem egy programozó, akinek konkrétan nincsen hallása. Ezt egyébként elég sok indie játéknál látom, főleg a one man show jellegűeknél, hogy nem azért lesz mondjuk pixel art, mert az koncepció, hanem azért, mert azt egy grafikához nem értő is kb. össze tudja ütni egy pixel editorban. Hangok ugyanez. Ilyen lézer hangokat utoljára 1987-ben hallottam a játéktermi játékokban. A retrózás nem lenne baj, de ez a retro-nak nem a jóféle értelmezése, sokkal inkább nevezném igénytelenségnek. Ezt videó alapján szűrtem le, pénzt nem adok érte egyelőre, ennyit meg végképp nem. Lehet, megnézem zöldségesnél, aztán ha minimálisat is visszaad az eredeti hangulatból, akkor megveszem akcióban, maximum 5Euro-ért, ha valamilyen csoda folytán rendesen összekalapálják, akkor elmegyek 10-ig. Többet egyszerűen nem ér meg.

    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.06.21. 23:35:31