• Szefmester
    #40
    oké.. értem én.. te az ágyba viszed az asztali géped, laptopod, netbook od mobilod és azon olvasol mert nem bírod a könyveket, vagy a könyvélményt adó cuccokat. Az ember nem a fórumokat és cikkeket wikiet olvasgatja utazás közben, szórakozásból, lefekvés előtt, és még sok más helyzetben. Fórumot azért olvasol és kommentálsz mert érdekel a téma, és van mondani valód, vagy csak érdekel mások mondanivalója, esetleg csak simán röhögni akarsz a sok barmon akik szerint a netbookok, és a laptopok valók olvasásra, meg egyáltalán mindenre.. Persze amikor már kifogytak az érvekből, akkor előjönnek a könyv birtoklásának büszkeségével, hogy ilyen, megy olyan szép a polcon sorakozó könyv látványa.

    Cateran, Roliika: Én NEM akarom naponta tölteni a netbookom, vagy akármim aksiját csak mert végig akarom olvasni a Vampire klánregényeket, vagy párszáz oldalas RPG szabálykönyveket, herri pottyert, vagy a háború és békét ha olyanom van, esetleg a Terminátor, Star Wars regényeket. És ha egyszer megjelenik a színes ereader (pl 3-4 réteg egyenként színes rétegben pl) akkor meg a képregények jönnének az olvasásban.. :)