Látásjavító bambulás
  • dronkZero
    #64
    "Akkor mivel magyarázod a rengeteg koraszülött csecsemőt"

    Hát nem genetikával. Egyébként a koraszülés, mint fogalom, totál relatív, 8 hónapra simán meg lehet születni minden gond nélkül, emellett a "későnszülés" mivel nem okoz problémát, nincs róla statisztika, így nem is tudjuk, mennyi van belőle.
    Másrészt rengeteg külső tényező indíthatja meg a szülést.
    Mindenesetre semmi köze a két dolognak egymáshoz.

    " míg egy ember eléri a 10 éves kort minimum 6-8 oltást kell neki adni"

    Ja, mert 200 évvel ezelőttig 10 gyerekből 6-8 MEGHALT 10 éves koráig, azokban a betegségekben, amire ma már van védőoltás.

    "(amikor én általánosba jártam, egy srác hordott szemüveget, 15 évvel később tesóm már olyan osztályba járt, ahol az osztálytársainak kábé 1/4-e volt pápaszemes), "

    Kiragadott példa, az égvilágon semmit nem bizonyít.

    " az évente újra és újra megjelenő influenzajárványt (vírusmutálódás), annak rengeteg módosulását"

    Ezzel mi bajod? Vírus, van rajta szelekciós nyomás elég rendesen (oltás, gyógyszer, stb), hát persze, hogy változik.

    " a lassan csak hazánkban milliós nagyságrendű alergiást,"

    Civilizációs betegség, nem genetika.

    " az újkeletű betegségekben szenvedőket (pl. pánikbetegség)"

    Honnan veszed, hogy újkeletű? A pszichológia/pszichiátria, mint tudományág újkeletű, eddig is léteztek ilyen dolgok, csak azt mondták rá, hogy belébújt az ördög, meg hogy rontás van rajta.

    "És ezek száma évről évre növekszik, és nem csak a számában, hanem arányában is."

    Ez meg egy levegőben lógó semmi. Szerintem meg nem növekszik, csak legfeljebb többet diagnosztizálnak. ' vélemény pro, egy kontra, kézzelfogható statisztika nélkül a levegőbe beszélünk.

    Már ne is haragudj, de ez az egész írásod a médiahiszti által keltett faszság, IQ80 tévénézőknek, blikkolvasóknak szánva. Te ennél értelmesebbnek tűnsz, ne nyald be az ilyen hülyeségeket!