• iguanodon
    #37
    Szevasztok.
    Még nem tudom mitől, de nekem jótékonyan hat ez a játék a gépem teljesítményére.
    Van egy laptopom windows 7- el, eddig akadt rajta a starship troopers meg még jó néhány játék az újabbak közül. Na de feltelepítettem a zombi driver-t, majd mikor kijátszottam magam vele, mondom beteszem a starship troopers-t. Na ekkor ért a meglepetés a játékból egyáltalán eltűnt a rejtélyes akadás lassulás, minden maxon és kiválóan fut. Ez igen agyaltam, hogy mitől lehet. Ezután rengeteg játékot kipróbáltam amik eddig akadtak, de mind megy akadás nélkül, vagy felbontást tudtam emelni rajta, vagy finomításokat tudtam bekapcsolni.
    Majd 2 nap múlva újra előveszem és azonnal indítom a starship trooperst és... akad újra akad, nem tudom mi lehet, de eszembe jutott, hogy azóta csak a zombi driver-t telepítettem fel. Elindítom azombi driver-t és félperc játék után kilépek és indítom a starship trooperst és íme megint nincs akadás, és ugyanúgy jobban fut minden.
    Számomra ez a szellem a gépben feladta a leckét, nem tudom mit csinál a zombi driver, de nekem jótékonyan hatott a gépemre.
    Ha valakinek van valami ötlete szívesen megnézném.