Mindenféle élőholtas cucc - könyv, film, játék
  • tutituti
    #891
    amennyire én a filmekből/könyvekből veszem erősebb a harapásuk,illetve a cseppfertőzés(vért köhög rád) miatt aggódnék a legjobban.Ruházat szerintem legyen olyan amiben könnyen mozgok és nehezebb legyen belekapni vagy valamibe beleakadni.És ugye csoportba rendeződve mozognak,3-5 élőhalott könnyűszerrel letépi a ruhával a kezem.Motorozni nem tudok,nálam ez ugrik.előbb esnék el vele minthogy letépjenek róla.Fegyver meg legyenszintén könnyű,gyors és csendes.én botra,seprűnyélre kést eszkábálnék így messziről fejbe,nyakon szurható.erdőbe nem mennék.Alföld lenne jó hely a menekültek számára.messze el lehet látni.Meg én maradok a Balaton tervemnél,bár győri vagyok és messze van.A legnagyobb veszély Mo.-on a panelrengeteg miatt van.Itt hiphopp elszabadulna a pokol.Tv-be bemondjűk hogy zárkózzanak be az emberek vagy pincébe menjenek le.Kb. mintha felkínálnánk tálcán az élő csalit.mocis protektoros kabi mondjuk nem rossz ötlet.
    És újabb kérdést is feltennék.Adott helyzetben egy családtagot megharapnak ki mit tenne?