SvR nagy topik, nem kell minden évben megjelenő játéknak nyitni, itt jó lesz.
  • Pengn
    #67
    Hát nekem a 09 is tetszik. A 08 megvan eredetiben de az nekem annyira nem tetszik. Pl a 24/7 mod sem olyan hosszú és sokszor ismétlődnek benne a dolgok még egy végigjátszáson belül is. A GM mód az tényleg nem volt rossz viszont ott azt nem szerettem hogy bármilyen jó meccset is csináltam 3, 3,5 csillagnál nem adott rá többet a közönség meg sokszor lesérültek a pankrátorok. Akkor azt mondtam hogy a 09 ben legyen több karakternek is külön története. Meg is csinálták, nem is lettek rosszak. Triple H ét pl kétszer is végignyomtam egyszer a DX-et egyszer az Evolution-t választottam :D Meg a meccsek hangulata is valahogy jobb a 09 ben de lehet ezt csak én látom így :D Jah meg a Tag team meccsek jók még a hot tag jó ötlet volt.
    Az viszont kétségtelen hogy az SVR10 lesz a legjobb SVR játék ami valaha készült és igen lesz Ortonnak külön WM módja de itt anyira már nem is lényeges mert saját magad megalkothatod a történetet. Szerintem ennél jobb nincs.
    Ja és én 2008 elején kezdtem el nézni a WWE-t. Először láttam Mysteriorol egy videot a Youtubon és azonnal megfogott a stílusa. Onnantól nézem és ő a kedvenc pankrátorom:D

    ITT van egy karakterlista hogy melyik karakterrel kit lehet felnyitni. Nekem már csak egy hiányzik és az ha mindenigaz akkor Hornswoggle.:D