133
SvR nagy topik, nem kell minden évben megjelenő játéknak nyitni, itt jó lesz.
  • Legend Killer
    #93
    én nem sokkaltam be, de ja, szar volt. ez pozitívum, keveset tölt.
  • Pengn
    #92
    Hát ja de jobb így mint hogy bugos legyen :D
    Meghát ugyse tölt sokat. Ez is sokat fejlődött tavaly ota.
    A 09 ben az Entrace-k és a meccsek között annyit töltött hogy már besokaltam:D Itt viszont sokkal kevesebbet.
  • Legend Killer
    #91
    kipróbáltam, így tényleg jónak tűnik. kösz. de töltés közben sincs zene olyankor :D. pedig lehetne alatta, de nem baj.
  • Legend Killer
    #90
    hm, kipróbálom. tehát minden meccs végén nuku victory scene. sájsze :D.
    oké. és képzeld én azt próbáltam ki este, hogy levettem fullra a soundot, tehát menüben nincs zene. erre meg? minden kibaszott meccsen mikor bejönnek a story módban, Lilian hangjánál totál nincs zene és Lilian édi hangocskája üvölt egy sort :D és utána folytatódik a zene. LOL.

    #87: akkor nem maradtunk le sokról.
  • Pengn
    #89
    Megvan mitől bugos. A story designerben amikor összeállítasz egy meccset a Match Conditionsba kilehet kapcsolni a Victory Scene-t. Annyi hogy a meccs végén nem lesz bejátszás de ha kikapcsolod nincs bug.:D Legalábbis nekem ez megoldotta.
  • Pengn
    #88
    Ja és azért nincs mert a PS3 as és az Xboxos lemez duplarétagű 8 GB os DVD. A PS2 pedig nem ismeri fel a dupla rétegű DVD ket csak a sima 4,7 eset. És sajnos arra nem fér rá minden.
  • Pengn
    #87
    Nem. 24/7 mod nincs egyikben sem. Amivel több van az Xbox 360 ba és a PS3 ba: 1.a pankrátorok ruháit lehet módosítani, színezni. pl: Mysterio minden meccsén más színű maszkal verekedhet. 2.lehet logokat és tetoválásokat rajzolni amit később rálehet tenni a csinált superstarokra. 3. Van Training mod ahol a gép megtanít minden mozdulatot.
  • Legend Killer
    #86
    ja, lehet minden héten. miért, mi van xbox 360n? 24/7 mód, vagy mi? itt miért nincs? :@ :S
  • Pengn
    #85
    Hát nekem nem a Vatos van hanem a másik. Akkor valószínű hogy a warez miatt van.

    Én is megcsináltam magam. Maszkosra mint mysterio:D Aztán mysterio mutatott be a közönségnek mint új superstar aki tovább fogja vinni a technikáját:D Először összevesztem Zigglerrel jó hosszú viszály volt. Végén PPV-n Falls Count anywhere meccsen jól elvertem:D
    Mondjuk én 2 Story-t csináltam. Az egyiken a saját képzelt storymat viszem a másikon meg azt ami a valóságban megtörténik.

    Hát ja a Carrier módot ugy ahogy van hülyeség volt beletenni szerintem. Ugyanaz mint tavaly volt. Helyette berakhatták volna azt ami az Xboxosba bennevan de ebbe nincs.
    Egyébként te minden héten megcsinálod a raw, smackdown és az ECW adásokat is?
  • Legend Killer
    #84
    és a karrier mód kurva szar, sucks ahogy van. csak mész az övekért, öt meccs után öv meccs és ennyi. rohadt fos, szar, újítsanak már benne!
    azt hittem lesz megint 24/7 mód, de nem.
  • Legend Killer
    #83
    nem verzió kérdése. lehet azért van, mert warez :D.
    volt az első ps2 verzió, a zé betűs, az tök lassan jött le. de a vatos félét is feltették, az három óra alatt leszáguldott :D és azzal van ez. neked lehet a zé betűs van, nem emlékszem nevére. ha így van, akkor tuti nem verzió hiba.
    szal vagy warez, vagy alapból ilyen, de attól még jó.
    első hetem tod milyen?
    megcsináltam magam, aztán a családom szupersztároknak :DD, anyukámat bevágtam diva triple threatbe és vesztett, Maria meginterjúvolta. majd Mickivel beszéltem pár szót, mondtam van titkom - h szerelmes vok belé az a titok - de nem mondtam el. aztán ecw-ben bejött ziggler egy fatal4waybe és nyert, utána a ringben Dreamer beszélt vele, h mi a faszt keres itt és Zigglernek az alap felállás szerint lekellett volna fejelnie, de nem tette. lehet azért, mert kevés jelenet volt. mind1, utána a kommentátorokat úgy párosítottam össze, h Matt Striker beszélt Tazzal, aki ugye Smackdownos és a marhák összevesztek :D és jött a main event: kozlov vs christian vs dreamer és mikor promonál Christian melegített, Matt Striker mondta, h jön a main event, mire Tazzal beírtam, hogy találkozunk a ringben majd :D.
    szal, ha sikerül kommentátorokat is bunyóztatni, akkor harcolnak :D.
    smackdownon Todd és JR a kommentátor nálam, mert alapból még más volt asszem, mivel ugyan friss verzió, de annyira mégse és volt1 veszekedése Jerichonak McMahonnal, h nem mehet nehézsúlyú övért, mire McMahon elküldte a picsába, h menjen meccselni és, ha veszít, akkor...
    nem fejeztem be a mondatot.
    de az van, ha veszít egyszer is, mert most bizonyítania kell sokat, akkor kirúgja :D.
    és jött1promo, h Michelle a ringben és Rey ad neki1virágot és bevallja, h szereti, aztán JR és Todd beszélt az estéről és a main eventről, ami övért megy. CM Punk megvédte címét Undertaker ellen.
    nálam eddig így néz ki, egy hét van meg.

    te, h állsz?

    és azt sajnálom, h díváknál nincs több érzelem nyilvánítási opció a jelenet készítésnél. lehetne csók is, de nincs :S :(. így nem nagyon tudok love sztorikat összehozni :S :(.
  • Pengn
    #82
    Igen. Nem vagy egyedül. Ezek nekem is ugyanígy előjöttek. Először azt hittem a PS2-nek van baja dehát akkor nem hanem a játék ilyen. Ez elég érdekes hogy ilyet elba*tak volna a fejlesztők szerintem ez a verzió rossz amit leszedtünk. Megkéne próbálni a másikkal.

    Am a játék szerintem is nagyon jó lett én is ezzel nyomtam egész nap. Bár a Superstar Creator ba tehettek volna újdonságokat meg bővíthették volna dehát ez van ezzel kell beérni. Így is nagyon jó game :D
  • Legend Killer
    #81
    na.
    olyan reggel 9-10 óta toltam eddig folyamatosan SvR10-t :D és hát... egy kibaszott nagy hátránya van, ami kurva idegesítő!
    méghozzá az, hogy mikor két esemény között tölti nekem sztori mód készítésnél - tehát egy meccs és egy promo között - akkor szól a zene, de nem áll le betöltés után, hanem a promo alatt üvölt tovább, vagy, ha meccs kezdődik, akkor a bevonuló zene alatt is hallható a háttérben!
    rohadtul idegesít. néztem kilehet-e menüben kapcsolni így menü alatti zenét, de nem nagyon találtam.
    másnak is ilyen bugos fos? :S meg néha volt, hogy mikor Lilian bemondja adolgokat, akkor csak az ő hangja hallatszik LOL... ez svr09nél is volt néha.
  • Legend Killer
    #80
    lejött már és megy is és eddig csak jót mondhatok róla. de eddig többnyire csak saját szupersztárokat csináltam. majd most vetem bele magam igazán :D.
  • Legend Killer
    #79
    faszomat már ebbe a szarba. 35.7%n van és egy-két kbpsel jön, vagy semmivel se.
  • Legend Killer
    #78
    jaja onnan és lassan jön, oké, akko várunk.
  • Pengn
    #77
    Hát én is az XWT ről szedem gondolom teis.
    Majd begyorsul. Türelem RAW-ot terem :D
  • Legend Killer
    #76
    majd nyomhatsz1gyors linket, mármint ahol jó sebességgel jön, mer ez lassú :S.
  • Legend Killer
    #75
    ja
  • Pengn
    #74
    JEEEEEEEEEEE Fentvan
  • Pengn
    #73
    Hát ja. Már PSP re is fentvan de PS2 re nincs.
    ÁÁÁÁ már nem bírok várni.
  • Legend Killer
    #72
    még mindig nincs kint, ááá!
  • Legend Killer
    #71
    nincs még ps2re, bár ahogy láttam az eddigi verziókkal minden platformon gond volt, mert hivatalos idő előtt jött ki :D. lehet nem is mindenki játszik vele.
    délre asszem itthon leszek, lehet addigra kijön ps2re is, ed lehet még az korai. mindenesetre pls estig várjatok a beszámolókkal, ha kérhetem. nem szeretném, ha elrontaná ugyanis1beszámoló a játékélményt. gondolom tudjátok, hogy értem.
  • Legend Killer
    #70
    hogy tetszik az új aláírásom? :D ez van kint msnn is személyes üzenetnél, hogy "WWE and Slipknot and Lamb of God rulz! " :D.
    Slipknotot már egy ideje szeretem, Lamb of Godot meg pár napja imádtam meg :D.
  • Legend Killer
    #69
    jaja, svr10 az eddigi legjobb, az tény.
    hm, akko Hawkins és Ryder nincs meg asszem :S, de nem is fontos mosmá :D.
    kösz a választ, linket.

    #68: kurvára remélem, h még reggel felkerül, v várnak akkor délutánig, mer áááá :D... de legalább majd, ha dután érek haza, akkor lehet hamar letudom tölteni, mert már sok szíder lesz :D.
  • Pengn
    #68
    Nah most lépek majd még holnap írok remélem addigra már fent lesz a game.:D
  • Pengn
    #67
    Hát nekem a 09 is tetszik. A 08 megvan eredetiben de az nekem annyira nem tetszik. Pl a 24/7 mod sem olyan hosszú és sokszor ismétlődnek benne a dolgok még egy végigjátszáson belül is. A GM mód az tényleg nem volt rossz viszont ott azt nem szerettem hogy bármilyen jó meccset is csináltam 3, 3,5 csillagnál nem adott rá többet a közönség meg sokszor lesérültek a pankrátorok. Akkor azt mondtam hogy a 09 ben legyen több karakternek is külön története. Meg is csinálták, nem is lettek rosszak. Triple H ét pl kétszer is végignyomtam egyszer a DX-et egyszer az Evolution-t választottam :D Meg a meccsek hangulata is valahogy jobb a 09 ben de lehet ezt csak én látom így :D Jah meg a Tag team meccsek jók még a hot tag jó ötlet volt.
    Az viszont kétségtelen hogy az SVR10 lesz a legjobb SVR játék ami valaha készült és igen lesz Ortonnak külön WM módja de itt anyira már nem is lényeges mert saját magad megalkothatod a történetet. Szerintem ennél jobb nincs.
    Ja és én 2008 elején kezdtem el nézni a WWE-t. Először láttam Mysteriorol egy videot a Youtubon és azonnal megfogott a stílusa. Onnantól nézem és ő a kedvenc pankrátorom:D

    ITT van egy karakterlista hogy melyik karakterrel kit lehet felnyitni. Nekem már csak egy hiányzik és az ha mindenigaz akkor Hornswoggle.:D
  • Legend Killer
    #66
    áhh, az sucks. nézd a 08t. 24/7 player és gm mód volt és ez bőven elég volt nekem, hogy lekössön. 09ellenben csak gagyi road to WM mód és az sucks. vhogy nem az én stílusom, bár Undertakeré télleg ász volt, meg D-X-é is.
    én Randy Orton fan vok mióta a pankrációt nézem. 2007óta kezdtem1night standdel és ott szerettem meg Randyt, sztem legjobb heel. na és 09ben felfoghatatlan számomra, h-h a picsába hagyták ki WM módból? :S namind1, meg karaktere is ps2n elbaszott szar. ps3 és xbox 360n tök király, itt meg olyan volt, mint a08as kábé, ehh.
    remélem svr10ben jobb lesz Randy és bekerül a rtWM módba is.
    és a lényeg az, hogy a 09ben egy olyan mód volt tehát, ami vmennyire leköti az embert és unlockolja a karaktereket, aztán mikor kipörgette, akkor pihen a dévédén. nem vettem meg, letöltöttem. és én már unom a 09t, csak néha jáccok1meccset, ha nagyon nem bírom várni az svr10t.
    de svr10 ütni fog és ismét le fog kötni hosszú ideig.

    két karakter nincs meg svr09ben, ők kik és, h lehet megszerezni őket?
    lássuk csak.. megvan Jilian, Layla, Masked Man, Vince McMahon (Vince-nél/nál1kibaszott vicc, hogy egy idő után töltéskor a statjait mínuszban számolja. minden mínusz1, pedig egy ideig ő volt nálam a nehézsúlyú bajnok, előtte meg ecw bajnok), meg nemtom milyen karaktereket unlockoltam, de tudom kettő hiányzik.

    tudsz1teljes bónusz karakterlistát adni, hogy megnézzem? neked kik vannak meg, mind? gondolom mind.
  • Pengn
    #65
    Énis. Nekem még az SVR09 is tetszik és játszok vele most meg már itt az új rész ami még jobb lesz. Már nagyon várom :D
  • Legend Killer
    #64
    naja, egy ideje má csak ezt várom :D.
  • Pengn
    #63
    Na akkor jó. Akkor mind a ketten mindent tudunk a gameről. Már csak bírjuk kivárni
  • Legend Killer
    #62
    láttam, kéccer megnéztem asszem.
  • Pengn
    #61
    Hát igen JR-nélkül nem az igazi a WWE :D
    Egyébként itt egy link ha még nem láttad:
    WWE Story Designer

    Kicsit rossz a minősége de kedvcsinálónak jó :)
  • Legend Killer
    #60
    ja, hát a meccs közbeni az alap.
    pl JR "A chair shot is a chair shot!" lassan szállóigévé váló szövegét mindig bent találjuk minden részben, azt gondoltam is, hogy nem mondhatják :D.
  • Legend Killer
    #59
    aha, értem, végül is ott is lehet nézni :D.
    sztem nem vészes, én úgy is gyorsan pötyögök és majd kontrolleren száguldoznak az ujjaim akkor. de billentyűzetet ps2re hogyan lehet rákötni, vagy ez egy speciális bill lenne? és nem, nincs nekem ps2re ilyen.
  • Pengn
    #58
    Ja azt elfelejtettem mondani, hogy a kommentátoroknak csak azt a szövegét írhatjuk meg amit meccs elött mondanak. Amit meccs közben azt nem :D
  • Pengn
    #57
    Én a Mininova-n nézem :)
    A Storyban igen úgy van. Te beírod a szöveget ők meg tátognak.
    Ha angolul ha magyarul akkor is sajnos :)
    A jó viszont az benn hogy mindeninek írhatunk szöveget a kommentátoroknak is.
    És neked van a PS2 höz billentyűzeted? Mert nekem nincs és ha neked se akkor ha belegondolsz meddig tart míg controllerrel beírogatjuk a szöveget.

  • Legend Killer
    #56
    picsába, szpojlerben akartam írni, csak nem figyeltem.
  • Legend Killer
    #55
    egyébként te hol nézed, hogy fent van? én XWT-n
  • Legend Killer
    #54
    fentvan? csesszék meg. remélem holnap reggel felkerül a ps2 is, mert délelőtt a várost fogom járni. addig lejöhetne majd.
    de egyébként ezt a sztori módot annyiban nem értem, h a szöveget mi írjuk ugye és akkor a pankrátorok csak tátogni fognak? :D mert angolul nem tudok jól, szal magyarul írom be ékezet nélkül... meg a kommentátorok szövegét is megírhatjuk mi? eléggé néma lesz akkor a géjm :D. de azér jó lesz :DD.