• ratata22
    #60
    vírusírtót kettő, azaz három okból TELJESEN ILLOGIKUS felrakni:

    az első ok, a vírusírtókat a vírusírók írják és fordítva.. azért írnak vírust hogy utána lehessen mit PÉNZÉRT kiirtani.

    a második ok, hogy az összes létező vírust egyik vírusírtó sem ismerheti (mint ahogy nem is ismeri és láttam én már nem egy olyan rendszert, ahol vígan futtott vírus és vírusirtó tenyészet is, együttes erővel szabotálva a felhasználó munkáját)

    a harmadik ok, hogy rossz az, aki rosszra gondol, tehát alapban ki kell zárni a vírust mint témakört.

    ENNYI.

    de hogy néhány gyakorlati példával is igazoljam : tessék: ti melyik vírusírtót ajánljátok, mert én eddig akárhánnyal találkoztam kb. 10x- 20x jobban lelassította a gépet, amit használtam, mint az a -z egyébként bénán megírt- vírus, amelyikre állítólag vadászott, de mégsem vette észre, hogy ott fut, pofátlanul nekem kellett kézzel kiszednem a registryből, utána pedig többet kínlódtam a vírusírtó uninstalljával, mint a 3 másodperces registry-s vírusirtással. ( ha egyáltalán sikerült leirtanom a vírusírtót, de volt nem egy olyan Eset is, ahol csak az újratelepítés (vagy a reghost) segített...

    szal ennyit a vírusírtókról...