• Hegi90
    #3
    A "fizetős custom map" annyiban merül ki, hogyha te ügyesen tudsz mapokat csinálni, akkor azt feltöltheted a battle.net-re, hogy mások is játszhassanak rajta. Mindezt megteheted ingyen, vagy pénzért is.

    Ez a battle.net-es bejelentkezés meg azért kell, hogy ne legyenek életképes warezverziók. Még a singleplayerhez is be kell jelentkezned. Igazából nem tudom, hogy mit sírtok ezen olyan sokat. Kb annyi az egész, mintha játszanál egy cod-ot, de előtte be jelentkezel xfire-be.
    Persze énis támogatnám ezt a LAN-os dolgot (még ha nem is szoktam lanozni), de nagyon nehéz olyan megoldást találni, hogy a kecske is jóllakjon meg a káposzta is megmaradjon. Úgy látszik most találtak valami ehhez hasonlót.

    szerk.: ja és van egy rossz hírem: ez a bejelentkezős buli nem csak a Blizzardnál lesz. Hamarosan minden játék ugyanezt az utat fogja követni, amint egy kicsivel jobban elterjed az pénzért netről játékletöltés téma (pl.: Steam). Onnantól pedig már csak egy lépés addig, hogy ne is kelljen letölteni, hanem egy streamen keresztül lehet játszani.