Vicky 1836-1939
  • W4SS4W
    #3046
    újabb fejlemények: most 1910 ben vagyok elfoglaltam az oroszoktol az egész balti államokat (észt,lettország és littvánia illetve varsoig is viszatoltam őket) és a franciáktól is elfoglaltam verdunt. eddig nagyon visszakarták szerezni a területeket, az oroszok 2szer a franciák 4szer probálták de nem sikerült nekik. Már ugy néz ki felhagytak vele mert nyugi van, az osztrákoktól elfoglaltam Bohámiát és most pihenek kicsit mert nagyon sokk lett a lázadás, évente legalább 1-2 olyan nagyobb lázadás van hogy 3-4 százezren vannak és még néha a katonáim fele is át áll. föleg a Német anarcho liberálisok tevékenykednek, mostmár van NSDP (fasiszta) párt is, ök is lázadoznak, majd hatalomra akarom jutatni öket csak a történelmet megörizve akkor ha majd NSDAP lesz a nevük ami úgy tudom olyan 1920 körül lesz, vagy ennek nincs befolyása? illetve mit lehet teni a lázadások ellen? mert néha épp hogy leverek egyet és már jön a másik, ennél már csak az idegesitöbb ha háború közben lázadnak párszázezren... meg az utolsó háborúba sikerült kicsit nagy adoságba verni magam szerencsére azt nemsokára végleg kifizetem, most csatahajóm meg cirkáloim vannak olyan 410 körül (majd még toborzok) illetve a dandárjaim olyan 110 körül csak sokan dezertálnak igy ingatag :S az ebben lévő kérdésekre kérnék választ illetve a leírtakra tanácsot ötleteket várok ha van. előre is kösz! :) ja és a tankokkal felválthatom a gyalogságot? és a világháborút nekem kell kirobbantani vagy eventel megy? előre is kösz! bocs ha hosszú lett xd