Otthoni 3D film nézés
  • malcso
    #103
    Tisztelt Gyülekezet!

    Magam is megjártam a poklok kálváriáját 3D ügyben mert szinte senki nem ért a témához!
    Elmondom: LG 42LW579S Tvm van. Azért vettem, mert 65 éve fotózom (korábban is csináltam 3Ds FF képeket, de most megjelent a FUJI Real 3G W3 3Ds fényképező, ami a képek mellett HD videót is tud! Egy hónapomba tellett mire kiderítettem, hogy az LG TVa Fuji formátumot lejátssza-e! Igen!
    2. Interneröl letöltött filmek Pl: Avatar, vagy a Hupikék, legnagyobb megdöbbenésemre nem működtek a TVn. Fogtam egy filmet a Pendriven és elmentem a Media Marrkt-ba, játsszák már le egy LG TV-n hátha az enyémmel van baj! Nem ment! Na próbáljuk meg egy Samsungon! Gond nélkül ledarálta! Kiváncsiságból elmentem a Sonyhoz is , ott a TV még a Pendrivét sem volt hajlandó felismerni!

    Konklúzió! A netről letöltött folmek ha a hangjuk DTS az LG nem játssza le, a Samsung igen! A Sony a másolásvédelem hiánya miatt semmi netről letöltött filmet nem játszik le! Azért megolgottam a bajt, mert a DTS hangú 3Ds filmeket átkódoltam sztereóra (nincs házimozi rendszerem 5.1) így most minden megy.