Samsung GT-S5230
  • bakkerman
    #272
    hali,tudom nem szép dolog,de kb 2 hete találtunk haverral egy ilyen telefont az állatkert mellett,ott volt egy asztalon,cigivel,és gyújtóval,olyan este 7-8 körül,távolról néztük a helyet,hogy jön-e érte a gazdája,és végülis 1 órát vártunk,nem jött érte senki,felkaptuk,bent hagytuk a sim kártyát(t-mobilos),hogy jön-e rá hívás,de nem jött,2 napig benne volt a sim,semmit nem nyúlkáltunk rajta,és úgy döntöttünk,hogy ha a gazdája nem keresi,akkor valszeg 2 nap alatt nem esett le neki,hogy elhagyta a telóját :/ egy picit karcos a kijelzője,de alapból semmi hibája nincs,és itt jön a kérdésem:
    -Én eddigis t-mobilos voltam,egy nokia 6300-át használtam,eléggé megkimélt állapotban van,megvan hozzá minden cucc,doboz,töltő,headset,vásárlási papírok stb...tegnap elmentem a mobilosba,azt mondta a pali,12 ezret tudna adni a telómért(saját,nokia 6300),ami elég jó ár szerintem,és a kérdésem az,megérné-e eladni akkor a régi telómat,hogy a kapott pénzből "felújíttatom" a talált S5230-at,és használom azt?? Valószínűleg egyébként a telefon nem debreceni volt,az üzenetek,és egyéb képek erre utalnak. Nos,ti mit gondoltok? Kihangsúlyozom,nem LOPOTT a telefon,talált,és nálunk a szándék megvolt arra,hogy visszajuttassuk a gazdájának,de mondom,2 napig hívást se kaptunk...