• Ulkesh
    #14
    "Kérdem én, az iphone-on lehet-e egyszerre legalább 2 programot használni (úgy értem, hogy fut is egy időben mindkettő)?"

    Tesztelgettük haverral a 3GS-em (ő nagy WinMo fan), a 25-ik elindított alkalmazásnál amikor még mindig több szabad memóriája volt az iPhone-nak, mint neki bootolás után és az istennek sem akart lassulni a készülék, mint neki 4-5 alkalmazás után feladta a multitasking-al való fikázást egy életre.

    Egyetlen alkalmazás telepítése után meg lehet mondani egy alkalmazásnak, hogy háttérbe menjen és ne lépjen ki a home gomb-ra, ugyanis az iPhone alapból multitask rendszer (egy BSD alapú Unix-nál ez nem éppen meglepő), csak az a default, hogy kilépteti a home gombra az alkalmazásokat (tudod, mint WinMo-nál a külön telepített Close alkalmazások :D ).

    "Van-e rá skype, msn, gtalk?"

    Van.

    "Tudok-e rá telepíteni olyan programot, amilyet akarok, bárki is készítette azt?"

    Igen, tudsz. Több ezer külsős alkalmazás létezik a Cydiában.

    "Tudok-e benne akkut cserélni, ha tönkrement?"

    Ha tönkrement, akkor ingyen cserélik gari időn belül, egyébként meg nem.

    "Megvehetem-e szolgáltatótól függetlenül?"

    Igen.

    "Ha ugyanezeket a kérdéseket felteszem pl. egy 3-4 évvel ezelőtti típusú pda-telefonnal kapcsolatban, milyen válaszokat kapnék?"

    Én bátran oda merem állítani egy mai konkurens készülék mellé is, ha gondolod, csak ne sírd el magad, ha porig alázza.