• ktomi22
    #432
    az van, hogy bementem a fegyveruzletbe aminap..es megneztem eloben őket. mutatta a zoraki 914 et.. tetszett..es mikor a kezembe adta a walther p22-t sokkal szebbnek hatott kenyelmesebbnek a fogasa.. egyszeruen minosegesebbnek.. kerdeztem csaj velemenyet.. monta hogy az olcsobb zoraki marka is jo minoseg.. de hogy a nemet walther verhetetlen.. (hozzatennem hogy a csaj ertett hozza) ..se reklamacio semmi nem erkezett meg a waltherrre.. mig a zorakira szokott.. de nem nagy hibak..

    megkoszontem eljottem, ..mert nem szeretek megfontolas nelkul vasarolni.. hogy aludjak rá.. el is dontottem hogy a walthert veszem meg..de felmásztam netre.. es elbizonytalanodtam mikor rakerestem.. z914 et jobban istenitik.. míg a preciz nemet walthert kevesbe..

    ezert gondoltam hogy beirok valahova es megkerdezem hogy szo szerint a 2 kozul melyiket ajanljatok miert..

    mert szamomra picit fura hogy a 2x annyiba kerulo nemet walther lenne a rosszabb??! neten bongeszve ez jutott el.. míg a szakuzletben szerinte a walther jobb.. de aztan kitudja..