442
  • Thomahu
    #442
    Azzal a különbséggel hogy ez nem játékpisztoly ;)
  • TomBond
    #441
    Minek az neked? Nem menőzni kell vele!
  • Greencola
    #440
    Ez úgy néz ki, mint egy játékpisztoly.


    Mondjuk tök menőn nézne ki ha nekem is lenne egy igazim.
  • Thomahu
    #439
    Sziasztok!

    Eladó lenne egy Umarex Colt 1911A1 gázriasztó pisztoly.
    Ismerős kért meg hogy adjam el mert csak porosodik a fiókjában, azt mondja 1 tár lett vele eldurrogtatva, tehát -elvileg- 'új'.
    Szlovákiában lett vásárolva 180 euroért, MKH jelzés így nincs benne.

    Az alábbi képen látható fobus tokkal eladó. Így olcsón: 28 ezer forint.

  • sz4bolcs
    #438
    Én itt 4mm-est látok. Nekünk is volt itthon valami ilyesmi célbalövésre, sztem arra jó, ha jól célzol, kilőheted a támadó szemét, de nem hiszem, h. önvédelem esetén lenne megállító ereje.
  • ktomi22
    #437
    mindenhol a zoraki R1 et latom hogy ajanljak..de gondolom a 9mm-es 6 lovetut.. (bar nem ertem miert mindnek ugyan az a neve, hogy R1.. amikor masok.. :S )
  • sz4bolcs
    #436
    Szerintem az célbalövésre..
  • ktomi22
    #435
    Kora Brno 6mm meg már drága nekem.
  • ktomi22
    #434
    olvastam hogy onvedelemre gazfegyverbol..a revolver a best.. mert nem ragadhat be.. csak tovabb katt es durran a kovetkezo golyo.. de nem az en vilagom a revolver..

    viszont itt szlovákin engedelyezett siman szemelyivel a Zoraki R1 (Flobert)

    viszont ez nem tudom mennyire jo onvedelmi célra.. mert ugye lő ki golyót es alig durran ..ilyesztesre nem hiszem hogy alkalmas.. vagy nem tudom.. szerintem ez inkabb celbe lovesre.
  • sz4bolcs
    #433
    Am miért nem revolver?
  • ktomi22
    #432
    az van, hogy bementem a fegyveruzletbe aminap..es megneztem eloben őket. mutatta a zoraki 914 et.. tetszett..es mikor a kezembe adta a walther p22-t sokkal szebbnek hatott kenyelmesebbnek a fogasa.. egyszeruen minosegesebbnek.. kerdeztem csaj velemenyet.. monta hogy az olcsobb zoraki marka is jo minoseg.. de hogy a nemet walther verhetetlen.. (hozzatennem hogy a csaj ertett hozza) ..se reklamacio semmi nem erkezett meg a waltherrre.. mig a zorakira szokott.. de nem nagy hibak..

    megkoszontem eljottem, ..mert nem szeretek megfontolas nelkul vasarolni.. hogy aludjak rá.. el is dontottem hogy a walthert veszem meg..de felmásztam netre.. es elbizonytalanodtam mikor rakerestem.. z914 et jobban istenitik.. míg a preciz nemet walthert kevesbe..

    ezert gondoltam hogy beirok valahova es megkerdezem hogy szo szerint a 2 kozul melyiket ajanljatok miert..

    mert szamomra picit fura hogy a 2x annyiba kerulo nemet walther lenne a rosszabb??! neten bongeszve ez jutott el.. míg a szakuzletben szerinte a walther jobb.. de aztan kitudja..
  • fifi
    #431
    lehet hallani itt-ott hogy a Walther cuccok minősége romlik az utóbbi időben... nem tudom igaz lehet-e.

    nekem volt Z914-em remek fegyver volt, csak a súlya miatt adtam el, de helyette Zoraki M906 van, tehát maradtam a márkánál...
  • ktomi22
    #430
    eleg regen volt már az utolso hsz.. de remelem valaki meg koveti a topicot..

    regota vagytam egy gazpiszolyra.. es eljott az ido hogy meglepem magamat..

    ha nem szempont az ár, akkor 2 kozul melyiket ajanlanatok?

    - Walther P22

    - Zoraki 914
  • fifi
    #429
    elkelt...
  • Beers
    #428
    Ej, ha lenne pénzem....
  • fifi
    #427
    10db-os a gáztöltény
  • fifi
    #426
    a gáztöltényes doboz hiánytalan, nem vagyok otthon, vagy 10 v. 12db
  • fifi
    #425
    pisztoly maga fekete Zoraki 914, gyári, tökéletes állapotú
    1db Dobos vesetok
    1db Dobos klipszes tok
    12db umarex riasztótöltény
    10db Umarex CS gáztöltény.
    6db rakéta
    rakétalövő toldat
    gyári müa. koffer
    MKH kártya
    kb. másfél deci műszerolaj
  • SHADOWEYES7
    #424
    szerintem 12 riasztó 9 mm
    pér paprikát vagy borsot látok
    pár darab rakéta
    rakéta kilövőfej
  • Beers
    #423
    részleteznéd mi van benne?
  • fifi
    #422
    cakk-pakk 24k
  • Beers
    #421
    Jó lenne tudni!
  • SHADOWEYES7
    #420
    mennyiért?
  • fifi
    #419


    eledó ez a pakk.
    MKH 2016.11-ig
  • Attila8805
    #418
    Köszi!
  • Kindred Blades
    #417
    Nem, a helyi fegyertartási törvényeknek kell megfelelni.
  • SHADOWEYES7
    #416
    Szerintem nem!
  • Attila8805
    #415
    up!
  • Attila8805
    #414
    Hali!
    Ha otthon kapok engedélyt tartásra akkor Németországban érvényes?
    Itt kicsit szigorúbb a dolog :S
  • ch13
    #413
    Üdv!

    Gondolkodtam gázpisztoly vásárlásán. Véleményeteket kérném, hogy melyiket ajánljátok. Ezeket a feltételeket kellene teljesíteni:
    - Maximum 30.000Ft.
    - Kis méret.
    - Könnyű tisztítás.
  • tescodr
    #412
    nah végre ide találtam én is,akik önvédelemre keresnek gázpisztolyt csak is forgót,öntöltő vacak elakad fel kell húzni,ezek megbízható márkák:Onesta, HD, Alfa g030, Zoraki R1 GG sőt ezek alkalmasak 12mm-es gumi kilövésére is.
    A másik dolog amit sokan el szoktak felejteni:gyakorolni,gyakorolni,gyakorolni ha veszel egy fegyvert akkor a rántást saját tokból saját fegyverrel minél többet gyakorol az ember annál több az esélye éles szituációban.Hiszen nem szabad elfelejteni erős stressz helyzetben az ember hibázik ezt minimálisra kell szorítani.Én még azt is ajánlom bárt nem hozzáértőknek nem hogy a kakas jelentős részét el lehet távolítani így az nem akad fel ruhában rántáskor,de ezt csak is dao fegyvereknél de hát ki használ single action fegyvert önvédelemre?!
  • shm1984
    #411
    ciánt? Tudtommal egyik sem... ezek a fegyverek nem élet kioltására vannak, hanem arra hogy ártalmatlanná tegyél 1 vagy több támadót, akár kutyát is.. CS és pepper lőszer van hozzájuk, a CS lényegében könnygáz, a pepper pedig paprika lőszer.. van még egy fajta lőszer, de azt Európában nem engedélyezték. (ideiglenes vakságot okoz, ami tovább tart mint a CS hatása)
  • SHADOWEYES7
    #410
  • kennedy69
    #409
    Melyik lőszer tartalmaz ciánt?
  • SHADOWEYES7
    #408
    Én a Walter P99-el nagyon meg vagyok elégedve.
  • shm1984
    #407
    Én egy Röhm RG89-et vettem, kicsit drágább volt mint amire eredetileg számoltam, de megbízhatónak tűnik. Alaposan nézd meg mielőtt megveszel valamit, annyit mondhatok mert nekem speciel ez pont kézre esik, a kis testvére az RG 59 pl nekem kicsi.. egyszerűen túl nagy hozzá a kezem, hiába olcsóbb 5 ezer Ft-al mint az RG89, nem tudom kellően pontosan használni.
  • vajasfarok
    #406
    Volt már, hogy éles helyzetben használtátok önvédelemre? Konkrétan mi volt?
  • wilco
    #405
    Sziasztok!

    Szeretnék egy viszonylag olcsó forgótársat vásárolni önvédelmi célra.
    ME 38Pocketet néztem ki, illetve ME 38 Compactot. Tudom, hogy nem egy Röhm, de állítólag német. Kíváncsi lennék a véleményetekre.

    A hozzászólásokat előre is köszönöm!
  • Higany
    #404
    Hébe-hóba. Attól függ milyen környékre megyek és leginkább, ha este vagyok ismeretlen terepen, vagy tudom, hogy veszélyes lehet a környék, esetleg erdőbe megyek, akkor mindig viszem. Nem árthat...
  • vajasfarok
    #403
    Napi szinten magaddal hordod?