• Kferro
    #53
    Aztaaa! Köszi a linket!
    Amint olyan gép közelébe érek, ami alkalmas hang lejátszására (mondjuk otthon :) ), meghallgatok pár kedvenc zeneszámot. Szerencsére úgy látom, hogy az International Karate zenéje is megvan. :)
    Mostanában gondolkodtam annak a zeneszerzőnek a nevén, aki sok játéknak írta a zenéjét, de nem jutott eszembe. Most viszont megláttam, s fogtam a fejem, hogy hogy is feledhettem el Rob Hubbard zenéjét!
    Már előre félek a zenék meghallgatásától, hogy mennyi noztalgikus emléket fognak felidézni dicső ifjúkoromból...

    Az Elite radarja valóban zseniális volt! A valóágban inkább tudnám elképzelni, hogy egy űrben mozgó hajó ilyet használjanak, mint az X-Wing 2D-s radarját. Apropó X-Wing, mostanában olvastam itt az SG-n, hogy készül egy új játék e témában. Remélem igaz lesz a hír, mert a cikk igen kétséges volt.

    Csak halkan kérdezem: egész véletlenül nem makettezel? :) Csak mert múltkor találtam egy videót, amelyben egy japán makettező rak össze egy X-Szárnyút, s közben mindeféle SW-s dolgot mutogat...