Secondorb
  • greg benz
    #26
    Éreztem,hogy a matchboxos dolgot el fogod sütni,nem is te lettél volna:) Bizonyára akkor az összes usert aki oda beírt dedósnak és retardáltnak tartod,végülis biztos azok vagyunk,amiért kicsit nosztalgiázunk arról,hogy mikkel játszottunk kisgyerekként:)
    A sok felkiáltójeltől meg erősnek érzed magadat,vagy csak beragadt a klaviatúrád gombja?

    Tripletnek nagyon köszönöm a kommentet,végre valaki akinek nem csak káposzta lé úszkál a fejében..
    Csak őt tudom ismételni,nem tudom minek kell visszajönnöd újra és újra,hogy lehurrogd a játékot,a topikot,és engem! Nem tetszik,oké,nem regisztrálsz,oké! Senki nem kérdezett ha megnézed.. Attól,hogy valami nem tetszik vagy nem érdekel,nem muszáj annak hangot adni,főleg nem többször egymás után!
    Még annyit hozzáfűznék azoknak a kedves tagoknak akik csak a játékot lehurrogni néztek be a topikba,hogy felteszem egyikőtök sem regisztrált,nem próbáltátok ki a játékot,sőt még a játékleírás elolvasására sem vettétek a fáradtságot,ebből adódóan szerintem nem kellene véleményt alkotni a játékról sem!