87
Secondorb
  • greg benz
    #47
    Hátizé...:D
    Annyira nem ismerem ezt a részét a játéknak (most néztem meg először,hogy te felhívtad rá a figyelmemet:D)
    A 62 percnyi termelés az gondolom annyit jelent,hogy 1óra és 2 percnyi ezüst,bánya,ipari,stb. termelésedet "fizeted" a cuccért cserébe.. mondjuk hogy ez hová kerül meg kihez,stb nem nagyon értem:) Meg pl. egy kezdő termelése nem éppen ugyanannyi mint azé,aki pl 1 éve játszik:)
  • BB7
    #46
    Van egy 'Ajándékok' menüpont!
    Na itt igazi ajándékokra lehet licitálni!
    Miért ne? Van egy könyv, látom 61percnyi termelés! Az meg mi? :D Na mind1! Beírtam 62.. elfogadta, jelenleg én vezetek!
    Na ezt kéne elmagyarázni! :D Most milyen adósságba is vertem magam? :D
  • greg benz
    #45
    Hát nem egy kapkodós játék az tény:)
    Egyébként érdemes írnod az ottani fórumba,ha valami gondod van,nagyon segítőkészek a srácok! Meg állítólag klubba is ajánlott belépni.
    Persze ide is írhatsz ha vmit nem értesz,ha tudok segítek
  • BB7
    #44
    Fúú, hát az elején nagyon lassan megy a fejlődés! :/
  • drbob
    #43
    nagyon sajnálom ha valakinek nem tetszik a véleményem, mindenesetre megnéztem, és azután írtam amit írtam..nem azért írok be hogy savazzak, pusztán közöltem az én meglátásomat, és ha ez nem felel meg a szájízeteknek, hát ez van...

    gfreak
  • greg benz
    #42
    Igen,megcsináltuk
  • Tyler1
    #41
    na akk a kb. 35 hsz-nyi off után mehet az on topic!
  • greg benz
    #40
    Én is el tudom viselni,csak tömegesen,rögtön nyitás után kicsit máshogy veszi ki magát..
    De mind1,szerintem zárjuk le a vitát,te is f*sz voltál meg én is,ennyi
  • Tyler1
    #39
    na hát az sem értelmes az biztos, de ha oda beírnak vmi hülye fasz megjegyzést akk kap egy XD-t és ennyi. én eltudom viselni a negatív véleményt is.
  • greg benz
    #38
    Nem várom el,hogy az emberek ide áradjanak,csak azt várom el,hogy az olyan bunkók NE IDE áradjanak,akik mindenhová csak benéznek és tesznek valami frappáns megjegyzést,aztán továbblépnek,és ők voltak az sg fasza gyerekei..
    Azzal,hogy értelmetlennek tituláltad a topikot igen,megsértettél,ezt korábban triplet is írta,hogy valszeg neked sem esne jobban,ha lefikáznák a topikodat egy hasonló hozzászólással. Nem az óvodás visszavágós módszerrel akarok jönni,de például annyira szerintem van "értelmetlen" a topik,mint például ez

    A parasztkodás és szájnyitás pedig annak volt köszönhető,hogy sorban egymás után jöttetek osztani az észt,érthető módon felment bennem kicsit a pumpa,ugyanis ezek a megjegyzések azok,amelyekre PONT nem vagyok kiváncsi,de szerintem más sem:)
  • Tyler1
    #37
    nem a címmel van a baj hanem mért várod el h az emberek ide áradjanak, mikor semmit nem mond nekik sem ez a név. azzal h én irtam h értelmetlen a topic, nem irtam sértőt, illetve lehet ez neked az...személysigi probléma! oké! de utána te parasztkodtál végig, meg nyitottad ki a szád, mintha az az egy hsz az életedet vette volna el.
    én ezt úgy oldom meg h az ilyenekre nem válaszolok, és ennyi! nem paraszt módon szidni a másikat...
  • greg benz
    #36
    Mit kellett volna?3 soros címet? De szerintem az első kommentben eléggé kifejtettem a topik leírását,ha neked abból sem derül ki miről szól a dolog,akkor fordulj orvoshoz vagy nemtudom...

    A kommentjeiden meg azthiszem nem nekem kellene gondolkoznom,másnak is feltűnt,hogy a stílusod nem egészen olyan már a kezdetektől,amilyennek lennie kéne. És csak magamat tudom ismételni,olyan stílusban beszélek veled,ahogy te beszélsz velem.

    A jellemzőt pedig az

    ilyen hozzászólásokra értettem. És nem voltam besértődve,hogy senki nem írkál ide,inkább az olyan bunkók idegesítettek,akik csak azért jöttek be,hogy valami velős "de szar ez" vagy "nemérdekel" esetleg "fasság az egész" megjegyzést írjanak be...miért is van erre szükség?
  • Tyler1
    #35
    ha első linkedre a válasz: #31
    de ha ez neked sértő akk az nem az én bajom. a 2. link és a többi hsz gondolkozz miért mehetett....

    egyátalán mi az h "Jellemző,hogy ennyire nincsen érdeklődés a dolog iránt..." mit gondoltál, h nyitsz egy topicot aminek a címe semmit nem mond, és akk mindenkinek ide kell irogatnia??? Még te vagy megsértődve h senki nem ír ide...beszarok!
  • greg benz
    #34
    Miért is értelmetlen? Gondoltam lehetne másokkal beszélgetni a játékról,meg segíteni egymást,satöbbi..mivel sajnos az játék oldalán nem vmi pörgős a fórum,gondoltam itt majd jobb lesz [én naív]
  • greg benz
    #33
    Igazad van,valóban egy kicsit elszállt velem a ló,ezt aláírom..de sajnos mindig ez történik,amikor valaki ilyen ordenáré stílusban szól hozzám úgy,hogy arra nem adtam okot! Ha ő paraszt volt én miért is beszéljek vele virágnyelven..
    Mellesleg még talán azt sem lett volna fontos beírnia,hogy "nem érdekel",mert nem kötelező hangoztatni a véleményét! Én sem írkálom be minden nap az összes friss fórumba,hogy nemérdekelnemérdekelnemérdekel..megnézem,nemérdekel,továbbkattintok. Ennyi!
  • greg benz
    #32
    bmw "taplóvagyok" greg benz?
    Nézzük csak..

    Tyler "taplóvagyok" Einstein:
    Nem sértő hozzászólás 1
    Nem sértő hozzászólás 2
    Inkább nem folytatom..
    De tudom,én vagyok a hibás és a főg*i,és én hoztam ki belőled az állatot

    Mondjuk ezt még magadnak is nehezen tudnád bemesélni,mert már a 10-es kommenttel szépen nyitottál amikor ide először bejöttél,pedig senki sem bántotta a pici kis érzékeny lelkecskédet azthiszem..
    A gyerekesen más topikokkal visszavágásról annyit,hogy TE ismétlem megint csak TE fikáztad le első körben az én topikomat ("nulla értékű,zárasd ezt a szart!!!,ráadásul ez ilyen nagyon gyökereknek való! bár az topicnyitó értelmiszintjét elnézve, mint ha csak neki fejlesztették volna. -megjegyzem ezzel már nem csak engem sértettél meg,hanem olyanokat is,akik hozzád se szóltak)
    A parasztságról meg röviden annyit,hogy majd akkor magyarázz,ha le tudod írni például azt,hogy "szájaskodott" rendesen,vagy ha már nem paraszt stílussal indítasz egy új fórumban,ahol előtte senki nem kérdezett,vagy szólt hozzád.
  • Tyler1
    #31
    én nem a játékra irtam h értelmetlen, hanem a topicra. mert vki talál egy új böngészős játékot akk egyből topikot nyit neki, és egyrészt 70% zárják, a maradék 30% meg kb olyan mint ez.
  • triplet
    #30
    "szájjaskodott a semmire"
    Nos, szerintem nem a semmire szájaskodott. Először is. Miért kell úgy kezdeni hogy: "mer értelmetlen" szerintem neked sem tetszene ha ilyet írnának be az egyik új témádba. Szerintem nem úgy kellett volna kezdeni hogy: mer értelmetlen. Nem értelmetlen a játék, csak neked nem tetszik. Miért nem lehetett szimplán leírni hogy: nem tetszik. Ennyi. És ezzel le lett volna zárva. Mondjuk azt elismerem hogy greg benz: "Nem az életedről volt szó" beszólása sem volt szép. De aztán meg már neked nem kellett volna folytatni a: 0 értékű topik beszólással, meg az ilyenekkel.
    Na mindegy. Maradjunk annyiban hogy mindketten hibásak vagytok egy kicsit. Te Tyler1 abban, hogy nem így kellett volna a véleményedet kifejteni. Szerintem. Mondom, azzal szimplán el lehetett volna intézned hogy nem tetszik. Meg ahogy már mondtam: lehet neked értelmetlen, a többieknek akik játszanak vele, nem. Ennyi.
    greg benz: Te abban vagy a hibás hogy nem kellett volna visszaszólnod olyan durván. Ez sem volt szép. Szimplán el kellett volna annyival intézni azt is, mint a #4 hozzászólásba tetted.
    Na mindegy, én nem vitatkozom!
  • Tyler1
    #29
    a matchboxos dolgot azért hoztam fel mivel te gyerekesen más topicokkal vágtál vissza(mer amúgy mással nem tudtál)! A sok felkiáltójel azért van h talán felfogod bár nem vok benne biztos, aki kettünk közül erősködni próbál az te vagy, kevés sikerrel.

    triplet: igazad van, én csak véleményt nyilvánítottam az 1000. böngészősjátékos topicról. de miután bmw kollégaúrnak nem tetszettek a negatív vélemények, és ráadásul szájjaskodott a semmire, kiváncsi voltam mit reagál, vagy h alapból ilyen paraszt, vagy csak azokkal akik nemtetszésüket nyilvánították ki a topic részéről.

    jah és egy hsz-nél sem látok sértő hozzászólást kivéve bmw "taplóvagyok" greg benzénél!!!
  • greg benz
    #28
    Mármint a játékkal kapcsolatban persze
  • greg benz
    #27
    Akiknek pedig a viták ellenére is felkeltette az érdeklődését a játék,azoknak örülök:) Jó lenne,ha mégsem kerülne süllyesztőbe a fórum,és tudnánk egymást okítani vele kapcsolatban itt a fórumon
  • greg benz
    #26
    Éreztem,hogy a matchboxos dolgot el fogod sütni,nem is te lettél volna:) Bizonyára akkor az összes usert aki oda beírt dedósnak és retardáltnak tartod,végülis biztos azok vagyunk,amiért kicsit nosztalgiázunk arról,hogy mikkel játszottunk kisgyerekként:)
    A sok felkiáltójeltől meg erősnek érzed magadat,vagy csak beragadt a klaviatúrád gombja?

    Tripletnek nagyon köszönöm a kommentet,végre valaki akinek nem csak káposzta lé úszkál a fejében..
    Csak őt tudom ismételni,nem tudom minek kell visszajönnöd újra és újra,hogy lehurrogd a játékot,a topikot,és engem! Nem tetszik,oké,nem regisztrálsz,oké! Senki nem kérdezett ha megnézed.. Attól,hogy valami nem tetszik vagy nem érdekel,nem muszáj annak hangot adni,főleg nem többször egymás után!
    Még annyit hozzáfűznék azoknak a kedves tagoknak akik csak a játékot lehurrogni néztek be a topikba,hogy felteszem egyikőtök sem regisztrált,nem próbáltátok ki a játékot,sőt még a játékleírás elolvasására sem vettétek a fáradtságot,ebből adódóan szerintem nem kellene véleményt alkotni a játékról sem!
  • BB7
    #25
    Érdekel! :)
    Regelek!
  • triplet
    #24
    Nem az hogy nem bírja a negatív véleményeket. Csak mondjuk nem 10 percenként kellene bejönnöd a topikba, és beírnod hogy: ez szar, ki nem próbálom!
    Jól van, leírtad hogy szerinted szar, és nem próbálod ki. Akkor minek kell még bejönnöd 30x a topikba, és leírnod ugyanazt? Ez vonatkozik Sir Quno Jedi-re, és gfreakra is.
    Lehet hogy Sim City klón, lehet hogy rosszabb mivel böngészős. Lehet hogy lehúzós, de látjátok sokan játszanak vele. kérdem én: Minek jönnek be ide olyanok akiknek nem tetszik? Lehet hogy van itt olyan akinek igen, és játszani is akar vele, vagy már elkezdte(például én). Csak még nem fedezte fel a topikot és majd bejön és örül, hogy ilyen is van.
    És még mielőtt valaki lehurrogna hogy ilyen szarokkal játszok elmondom, hogy a Sim Cityt próbáltam. Tetszett, meg is van. De ez is tetszik. Ez miért bűn?! Ha meg majd nem lesz látogatott a topik, akkor majd valamelyik góré itt törli.
    Ennyi!
  • Tyler1
    #23
    inkább tologassál matchboxokat az első topicodban XDDDDD
    de télleg az ánuszosat próbáld ki, legalább arra kapsz jutalmat

    amúgy nem osztottam az észt, nézz már körül, akinek nem tetszett azt legugattad mint ha te lennél az Istenfasza! bazmeg ez egy nyílt fórum, ha nem bírod a negatív véleményt akk ne nyiss topicot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dragooon #22
    loál :D

    [kipróbálja]*

    *[lusta regisztrálni]
  • greg benz
    #21
    Kussolj már és takarodj innen a véreres faszra!

    Neked az értelmi szinted mennyivel magasabb vagy jobb az enyémnél? Két napja megrögzötten jársz a fórumba,hogy osszad az észt,pedig szerintem mélyen kussolhatnál a te hatalmas sikereket elért topikjaiddal is.. ahogy elnéztem egy darab van ami 500 kommentet megélt,a többi jó ha eléri a 100at:) Tényleg van mire pattognod...

    De oké,én kérek elnézést mindenkitől,legközelebb majd nyitok "lekapcsolták a napiszart" vagy "kitágult az ánuszrózsám" című topikot,úgy vettem észre ezekre nagyobb érdeklődés van itt... az ilyen dolgokra mondtam,hogy jellemző.

    Topikot lehet zárni,vagy törölni,szarom le..nem is tudom miért gondoltam,hogy vannak még nem gyökér mindenhová beokoskodó nagyarcok az SG-n...
  • Tyler1
    #20
    ráadásul ez ilyen nagyon gyökereknek való! bár az topicnyitó értelmiszintjét elnézve, mint ha csak neki fejlesztették volna.
  • gfreak
    #19
    ráadásul sehol sincs egy SimCity-hez, CityLife-hoz képest...ha már iylen cuccokkal akarok játszani, miért böngészőalapúval tenném ezt? akkor már előkaparom a SimCity 2-t ah retroflessem van városépítés terén...melóban meg van jobb dolgom is mint böngészőben városkát építeni...elfórumozgat az ember, de hogy bent ezzel szórakozzak....
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Arról nem beszélve, hogy ez a sokadik lehúzósjáték. Naná, hogy lehet SMS-ért aranyat vásárolni és hasonlók. Ergó ez itt mindjárt reklámnak is minősül...
  • Sir Quno Jedi
    #17
    Mármit miben jellemző?! Hogy senki sem kíván az ezeréves SimCity-t másoló klónokkal játszani online vagy mégis mi a problémád?!

    Kb. Dunát lehet rekeszteni az ilyen online baromságokkal, a legtöbb ember meg sem nézi ezeket, mert gondolom van jobb dolguk is.
  • greg benz
    #16
    *nyomoronc
  • greg benz
    #15
    Hát akkor csak annyit kívánok ez legyen a legnagyobb örömöd nyomoron életed során
  • Tyler1
    #14
    jó itt :D lehet röhögni a nulla értékű topicodon, meg rajtad...
  • greg benz
    #13
    Ha nem tetszik takarodhatsz a *ba,nem kell itt zavarogni
  • Tyler1
    #12
    huu te kis poénpali inkább zárasd ezt a szart!!!
  • greg benz
    #11
    Nem az életedről volt szó
  • Tyler1
    #10
    mer értelmetlen!!!
  • greg benz
    #9
    Jellemző,hogy ennyire nincsen érdeklődés a dolog iránt...
  • greg benz
    #8
    Hogyan kezdjük el
    Az elején javasolt néhány további tanyát, búzamezot, kofejtot, üzemet és utat építeni. Ez után nekiláthatunk a víz és villamosenergia ellátás megoldásának is. Késobb továbbfejleszthetjük épületeinket, és ahogy egyre nagyobb lesz a termelésünk, egyre komolyabb épületeket építhetünk. Az épületek és utak elhelyezésével azonban legyünk elorelátók, mert ha utólag derül ki, hogy rossz helyre építkeztünk, a bontás is pénzbe kerül. A város fejlodésével bizonyos lakosságszám felett szükségessé válnak olan épületek is, mint kórház, iskola, rendorség, stb. Ha ügyesen gazdálkodunk, úgy pár hónap elteltével már nagyon komoly épületeket, akár felhokarcolókat is építhetünk. Mindeközben ne felejtsük el gondoskodni a karbantartásról és városunk csinosításáról sem. Egy város ugyanis nem attól lesz kedvelt, hogy nagy, hanem attól, hogy mekkora a vonzereje. Egy gyár például csökkenti, egy park pedig növeli a vonzerot.

    Ezt is a játékleírás menüben írják:)