• bedy68
    #19706
    Szerintem ahogy van kuka az egész. A fejlesztések nem jó fele mennek. valljuk be az egész úgy ahogy van RONDA. Nem elég, hogy a "legjobb sim" Sokat játszottam anno vele, de ma már nem köt le. Amikor átvette a s397 mindenki arra várt milyen lesz az UI engem leginkább pont ez nem érdekelt, hanem milyen lesz pl. az eső, esetleg felszáradó pálya vonal. Ezekből semmi nem lett ami elkészült az inkább zavarba ejtő. Kiadtak pár autót, de ez sem vonz régebben Havonta jelentek meg mezei userektől (pl Tommy78 Sompir csak a magyarokat említve). A bajnokságok szervezése felhígult. Pár régebbi csapat maradt meg Simco, Masters. Vsr (ebben nem vagyok biztos nem követem) Az Iracing pedig elviszi azokat akik a versenyzés élményét keresik. Nem kell velem egyet érteni sose voltam jó simes, de nagyon szerettem. Szoktam még autózgatni mással nem szégyenlem árkád gamek, de legalább szép és ott is vannak online események csapatok. Nem várható hasonló kaliberű játék mert kicsi a közönsége, nem hozná be a pénzt.