lcee#33
Igazából vmi extra szolgáltatást kellene a moziban kapnunk, ahhoz hogy sűrűbben járjunk, mert az biztos hogy egy mozifilm, hacsak nem hallottam róla nagyon jókat, és nem tartom elég érdekesnek nem fogok rá csak azért elmenni , hogy nehogy a "szegény" filmstudiok tönkremenjenek, mert esetleg a tvben vagy dvd-n vagy akármilyen más helyről nézem meg a filmet.
Arról nem is beszélve, hogy magyarországon amire megy egy film addigra nem is kell a mozis verzióra fanyalodni mert előfordulhat hogy fellelhető már belőle külföldi dvd verzio magyar felirattal vagy esetleg bluray stb.
Én meg menjek és nézzem meg, ugyanúgy feliratosan 2000-ért (mert nem egyedül mennék persze) és ha már itt tartunk a fizetésemhez mérve kicsit ez irreális lenne, ha elmennék egy hónapban hetente egy filmre a fizetésem 10%-áért.
De ha esetleg a filmgyártók beszállnak a lakáshitelembe akkor elmegyek minden filmjükre. :DD