• BlackRose
    #72
    Miért lenne nagyképű? Ma minden házban van PC, akkor még csak minden utcában volt, 90% ember aki ma PC-zik akkor nem nagyon tudta mi az vagy esetleg még kis gyerek volt. Itt nem azért mondtam, hogy "ott voltam" mert most ez miatt én nagyobbnak érezném magam (nem szoktam büszke lenni főleg nem olyan dolgokra amelyek nem a saját munkám eredménye), de függetlenül, nekem ne mondja senki, hogy mi volt az IE3 mert tudom, mi volt nónapokat töltöttem el vele.

    A Paint használható volt 1986-ban, azóta nem és nem is használja senki.

    Az IE1 benne volt a Windows95 OEM verzióban és ugye legtöbb gépen amit megvettek vele (akkoriban a Windows inkább új gépeken jött mint upgrade formában, mert nagyon gyorsan növekedett a PC piac), az IE2 viszont benne volt a Win95 OSR1-ben ami volt a Win95 legtöbbet használt verziója. Mégsem használta senki mert nem volt igazán használható.

    "Internet Explorer 3, was released in August 1996, and went on to be much more popular than its predecessors. It was developed without Spyglass source code, although still crediting Spyglass "technology" in the program's documentation. Internet Explorer 3 was the first major browser with CSS support, although this support was only partial. Released on August 13, 1996, it also introduced support for ActiveX controls, Java applets, inline multimedia, and the PICS system for content metadata. Version 3 also came bundled with Internet Mail and News, NetMeeting, and an early version of the Windows Address Book, and was itself included with Windows 95 OSR 2. Version 3 proved to be the first more popular version of Internet Explorer, which brought with it increased scrutiny."

    Már ennyire ugyan részletes emlékezetem nincs, de ezt mondja a Wikipédia.