• B0nFire
    #110
    "Akkor szerinted a nők kevésbé hasznosa részei a társadalomnak, mint a férfiak, mert nem tolják talicskát, nem végeznek olyan fizikai munkát, ami a testi adottságukhoz nem illik ennyiből akkor a férfiak meg szüljenek gyereket." - Ne adjál mondatokat a számba, én ilyet nem mondtam; ez a te véleményed! Olvasd el még egyszer, hogy mit írtam, gondolkozz el rajta, és akkor talán leesik, hogy melyik oldal pártján állok. Én pontosan azért nem vagyok az egyenjogúság híve, mert a nő és a férfi nem egyforma (ahogyan azt te is elismered); a fizikai felépítésükben különböznek, és mentálisan is különböznek. Ezt az emberek 99%-a tudomásul tudja venni, és a nők nem szoktak amiatt panaszkodni, hogy a férfiak elvégzik a nehéz és piszkos munkát helyettük. Majd hülyék lennének. De időről-időre felbukkan egy "Énmajdmegváltomanőketarabszolgasorból" emancipátor, aki felhatalmazva érzi magát, hogy kiálljon olyan nők szószólójaként, akik egyébként nem is kérték tőle, hogy képviselje őket. Ezeket szokták fogadatlan prókátoroknak nevezni. Tegnap láttam egy filmet a Golden Gate-ről, és elismerésem azoknak a nőknek, akik felvállalják, hogy karbantartóként és festőként dolgoznak nap-mint-nap 30-40 m-es magasságban, kemény fizikai munkát végezve. Le a kalappal a női hegymászók előtt és le a kalappal a női sportolók előtt is. Engem lepipálnak, az biztos. De nem ők szoktak nyavalyogni, hogy "el vannak nyomva".

    Az én szavaimat pedig kéretik nem kiforgatni. Ha neked kisebbrendűségi komplexusod van, annak valószínűleg nem én vagyok az oka. Keresd a hibát először magadban, mert ahogy belém próbálsz kötni a hsz-em alapján, ugyanazt a projekciót valósítod meg, amit leírtam. Tehát ezzel is engem igazolsz. Nem kell a kifogásokat gyártani, meg a másikra mutogatni, meg az egész társadalomra mutogatni, mert lehet, hogy a "hiba az ön készülékében van".