• CyrSyS
    #67
    Nem értem hogy miért CSAK vállalati aspektusból közelíted meg a Windows 7 beharangozóját és jelenlegi nagyvilági állapotát. Tényleg nem kötekedés de egy otthoni felhasználó nem fogja a:

    a.) valóban mi az amit tehetünk annak érdekében, hogy az új lehetőségekből profitáljunk?

    b.) miért van a gazdaságban annyira gyenge verseny, hogy egy cég (sok cég) megengedheti magának, hogy ne használja ki a lehetőségeket és mégis talpon maradjon?

    kérdéseket még kigondolni se. PL. én sem sőt magasról nem érdekel. Ezeket a vállalatok válaszolják meg/mérlegeljék.

    Otthoni körülményeket, igényeket figyelembe véve a környezeti hatékonysági-tényezők(idő, energia) csökkenésének aránya a fontos nekem ha váltani akarok a meglévő rendszerről a másikra. Ha érzékelhető az hogy a munkámat hatékonyabban, gazdaságosabban, eredményesebben, gyorsabban (és még lehetne sorolni) egyszerűbben tudom a Win7-en elvégezni akkor megéri teljesen átállni. Ehhez ugye ki kell próbálni és célszerű használni a jelenlegi mellett egy ideig a különbségek felderítésére. Itthon szerintem ez alapján kell mérlegelni.