MechWarrior Online
  • [NST]Cifu
    #97
    Mindenesetre, ha taktikai szinten nem üt meg a játék egy bizonyos szinvonalat ( megfogja? miértnem arról adnak ki trailert hogy IGEN???? )

    Bár már párszor leírtuk, ismét: ez nem szerepjáték, itt nem közvetlenül irányítasz csapatokat, hanem legfeljebb utasításokat adhatsz a társaidnak, hogy támadja azt a célpontot, vagy menjen erre és erre a navigációs pontra. Legalábbis a korábbi játékokban erre volt lehetőség. Ennél komolyabb taktikai lehetőségeid a társaiddal kapcsolatban nem lesz.

    Ezen kívűl még egyszer: tegnap jelentették be hivatalosan a játékot. Te meg máris mindenféléket kívánsz tőle... :D

    Azért mert a méltóságos microsoft FASA konglomerátum beleegyezik ha kiadja ezt az átlagosnak nevezhető franchiset ?

    Jaj... A FASA 2001-ben csődbe ment, megszűnt létezni. A Battletech francise-t a Wizkids vette át, a számítógépes jogok pedig 2007-ig voltak az M$-nél, akik nem hosszabították azt meg. Így került ehhez a csapathoz 2007-ben.

    Továbbá átlagosnak nevezhetőnek nem mondanám... Lásd a korábban leírtak.

    Hát én inkább játszom valami újkeletüvel, számomra semmi sincs az MW univerzumban amit méltathatnék...

    Nagyszerű. Ez esetben nincs miért írnod eme topicba többet... :)