MechWarrior Online
  • Tibitron79
    #4356
    Sziasztok! Nem vagyok új a MW témában, anno sokat nyomtam pc-n a sorozatot, sok MW terepasztalos figurám van, azzal is nyomom néha. Rögötn lecsaptam amint megtudtam ,hogy már játszható. Ez 1 hete volt, kissé lekéstem, de mentségemre mondva, eddig be votlam havazva a saját készítésű rpg. kaland játékom heggesztésével. Nem olvastam el az egész topikot, de azért talán kapok pár választ.

    1. ha veszek egy saját mecht-t és megsemmisül akkor még megmarad kint és mehetek vele újra? Csak ammot kell bele venni, meg persze fejelszteni?

    A béta alatt elért xp-k, pénzek, robotok megmaradnak a végleges játékban is?

    Lesz-e valamilyen single plyeres mod, tutorial stb? Vagy csak kőkemény pvp?

    Gondolom terveztek egy full magyar "klánt", ennek lesz, vagy van honlapja, ahol lehet jelentkezni?

    Bocs ha ezek meg lettek már válaszolva, de tényleg nincs időm gyorsan átfutni ezt az 50 oldalt...de mc-t vennék és belőle pár saját mecht, de jó lenen tudni, hogy megmarad-e halál után is.

    Köszi előre is a válaszokat.