6493
MechWarrior Online
  • Cobra.
    #4373
    Farmolásra elég jó (a lényege a +30% C-Bill), használhatóságban közepes.
  • Tibitron79
    #4372
    Egyébként megéri a Ye-lo wang-re költeni? Vagy csak egy közel sem olyan jó, de érdekes trófea?
  • Masakari
    #4371
    Nincs,csak a hírek szekcióban található pár nyitott topic.
  • Torzonborz
    #4370
    Sérülés most is van ütközésnél de borulást kivették ami eléggé megkönnyíti a light mechek életét.
  • Tibitron79
    #4369
    De azogy mondod saját világ. Ezért ha ott úgy van akkor úgy van. Lehet náluk így működik a fizika. Persze ez lehet jó magyarázat arra, hogy nincs erejük, idejük, tehetségük a közel teljes realisztikusságot megprogramozni.
    Pl a terepasztalosnál is van mód ütközésre, és akkor te is sérülsz egy kattintásnyit. De előtte futni kellett a mech-el. Valami ütközési, sérülési modellt szerintem is kell belerakni, de teljes életszerűséget akkor sem kell elvárni.
  • Torzonborz
    #4368
    Egyébként ennek itt az sg-n külön topikja ?
  • Nagydög
    #4367
    "Felesleges teljes élethűséget várni egy olyan játéktól ahol 60 tonnás 20 méter magas robotok csépelik egymást."

    Ezt reszben vitatom. Egy kitalalt vilag (scifi vagy fantasy ganz egal) csak akkor mukodik jol, ha legalabb sajat magan belul konzisztens.
  • Masakari
    #4366
    Na regeltem én is tactics-ra,remélem minél hamarabb kapok majd kulcsot.
  • Masakari
    #4365
    Igen kb:)

    Mi anno másokon is röhögtünk meg veszekedtünk sokat rpg-n mint amit írtál,de pont ezért jók ezek a játékok:D

    Mad Cat talán lesz,attól függ a klánok hogy fognak majd bekerülni valamikor a játékba.De az tuti hogy rohadt drága lesz a mech,és fenttartani se lesz egyszerű szerintem:) szval oda gatya felkötés kell majd.
  • Tibitron79
    #4364
    Köszi a válaszokat, első körben kb enyni elég is volt, hogy beruházzak pár mc-re. Egy katapultot akarok venni belőle, hogy minél előbb elkezdhessem az xp gyűjtögetést. Remélem lesz majd Mad Cat mech, az votl a kedvencem a terepasztalos játékban:)

    Érdeklődve olvasgatom a mech fizikaleckéket:) Ez majdnem oylan mint amikor rpg-ben azon polemizálunk, hogy lehet-e félholtra verni egy várpírt, vagy miért mozog és támad még az ellenfél miután telelőttük nyilvesszővel, tűzlabdáva:)

    Felesleges teljes élethűséget várni egy olyan játéktól ahol 60 tonnás 20 méter magas robotok csépelik egymást. SZvsz.
    De mint elméleti agymenés jó:)
  • Masakari
    #4363
    Arra is kell:) En0k által linkelt videoban van is mikor hasonlóak történek meg egyéb dolgok, és mondja a tesztelő csávó meg a fejlesztő is hogy ez még alfa szóval vannak "hibák".
  • Paladin
    #4362
    Igen, vágom h elméletileg a drága öreg Combat Missionben megismert 'wego' módszer megy, vagyis szimultán történik a lebonyolítás.
    Gyakorlatban viszont azt lehet látni, hogy rögtön mennek a lövések, aztán séta van, közben persze némelyik mech továbbra is lövöldöz... kicsit kaotikus, de ezt az alpha állapot számlájára írom :)
  • Torzonborz
    #4361
    attól függ mennyi mc-t vesz , ha sokat akkor azért érdemes inkább mc-ből megvenni azt a mechet amit meg is tart így cbill-ből szépen felfittelheti.
    persze a prémium mellett ;)
  • Wolwerine
    #4360
    MC-t nem érdemes mechre költeni (kivéve a Yen Lo Wang-ot), sokkal jobban megéri ha prémiumra költöd.
  • Torzonborz
    #4359
    igen
    igen
    nem ( tutorial talán ) ez egy kőkemény pvp játék ( szerencsére )
    passz de már most is játszik pár magyar együtt

    egyébként meg : http://mwohhq.blogspot.hu/ és igen ez itt a reklám helye :)
  • Masakari
    #4358
    Mech megmarad,csak javítani kell.
    Pénz,xp megmarad már nem lesz több reset(closed beta alatt volt bőven részünk benne:) ).
    Sinlge egyenlőre nem lesz,talán csinálnak hozzá...(én örülnék neki)

    (Faq/blog feliratú gomb alatt sok mindenre választ találsz és nem 50 oldal:) )
  • xblades
    #4357
    hello

    Először a szokásos Faq/Blog-ot olvasd át ami érdekel téma.

    1.) igen az adott csata végeztével javítás után
    2.) single nem valószínű, mást "majd meglátják"
    3.) még nincs tudtommal
  • Tibitron79
    #4356
    Sziasztok! Nem vagyok új a MW témában, anno sokat nyomtam pc-n a sorozatot, sok MW terepasztalos figurám van, azzal is nyomom néha. Rögötn lecsaptam amint megtudtam ,hogy már játszható. Ez 1 hete volt, kissé lekéstem, de mentségemre mondva, eddig be votlam havazva a saját készítésű rpg. kaland játékom heggesztésével. Nem olvastam el az egész topikot, de azért talán kapok pár választ.

    1. ha veszek egy saját mecht-t és megsemmisül akkor még megmarad kint és mehetek vele újra? Csak ammot kell bele venni, meg persze fejelszteni?

    A béta alatt elért xp-k, pénzek, robotok megmaradnak a végleges játékban is?

    Lesz-e valamilyen single plyeres mod, tutorial stb? Vagy csak kőkemény pvp?

    Gondolom terveztek egy full magyar "klánt", ennek lesz, vagy van honlapja, ahol lehet jelentkezni?

    Bocs ha ezek meg lettek már válaszolva, de tényleg nincs időm gyorsan átfutni ezt az 50 oldalt...de mc-t vennék és belőle pár saját mecht, de jó lenen tudni, hogy megmarad-e halál után is.

    Köszi előre is a válaszokat.
  • vaakuum
    #4355
    Sajnos tegnap én is jártam így nem is egyszer. Volt olyan, hogy szemlátomást előttem egyenes vonalban lassan haladó light mechről volt szó...csak a sárga kör villogott rajta, vagy 5 másodpercig.

    Régebben nekem ez a hiba nem volt ennyire látványos.
  • Masakari
    #4354
    A mozgás fázis nem a második ha megnézed a videot,hanem a parancs kiadásban lehet az a második,de a mozgás és lövés egyszerre történik valójában.
  • Torzonborz
    #4353
    hmm na jó lehet annyira mégsem csak vissza kell rá szoknom
  • Torzonborz
    #4352
    feltűnt hogy túl kevés a commando a csatákban szóval szépen leszedtem a 2D-t a polcról , leporolgattam és mentem vele pár kört. most már nem csodálkozom ezen.
    ez egy rakás szar lett. gyakorlatilag ránéz egy nagyobb mech és már össze is esik :D
  • Paladin
    #4351
    Nyitottnak érzem magam az új dolgokra, de ez a felcserélt sorrend, h a mozgásfázis a második, elég elbaszottnak tűnik.

    A másik bajom orvosolni fogják azt mondták, hogy lesz rendes combat log arról, mi is történik, mert a kör végi cinematic totál semmit nem mond ebben a formában :)

    Egyébként tetszetős.
  • Masakari
    #4350
    Tuti ki fogom próbálni,csak legyen "játszható":)
  • En0k
    #4349
    Mechwarrior Tctics Gameplay Video
  • Annihilator100
    #4348
    Az asztali táblás Battletech játékot vitték át pc-re, 3D be. Kisebb módosítással :) És ez böngészőböl játszható, csak egy kis programot kell telepíteni hogy fusson.
  • XenHai
    #4347
    Ez mi is pontosan?
  • Annihilator100
    #4346
    Én már igen.
  • En0k
    #4345
    egy kis OFF. van itt valaki aki kapott már mechwarrior tactics bétakulcsot ?
  • xblades
    #4344
    Persze, nem loholnak így is elegen a "hátsódon", gondolj csak bele mi lenne ha ilyen lenne, senkit nem tudnál levakarni magadról.
  • Csatti
    #4343
    A javításon nem spórolsz. Hiába 0-át ír ki, azért levonja. Nézd a pénzed, amikor ráböksz az Ok-ra.

    A lőszerspórolás viszont valóban működik. Én is használom.
  • Masakari
    #4342
    Tetszetős!
  • xblades
    #4341
    Ezt Masakari-nak akartam címezni :)
  • Nagydög
    #4340
    Semmi kulonos, csak tartsd rajta, de ugy vettem eszre, a ping itt is bezavarhat, es az ellenfel nem teljesen ott van, ahol te latod. Ilyenkor hiaba celzol ra, nem akarja befogni.
  • Lui76
    #4339
    Nem vagyok profi - a streak SSRM hogyan fogja be gyorsabban az ellent ? Mikor kijelölöm néha elég sokat futkározok körülötte mire bepirosodik a kör ...
  • Wolwerine
    #4338
    Igaz, csak a mechlabban ír ki 78%-ot D
  • Cobra.
    #4337
    75% a lőszer.
  • Wolwerine
    #4336
    Költségcsökkentés a játékban:

    Auto repair OFF: ha egyesével javítod meg a végtagokat a mechlabban, sokkal olcsóbb a javítás. Kb. feleannyi, 17.000 creditet spóroltunk vele egy Atlason, mert a kézi javításnál a páncél javításáért nem kér C-Bill-t.

    Auto rearm off: rakétás (srm, lrm, ssrm) mecheknél jön jól, nincs lőszerköltség ha nem töltöd fel a mechet, ennek ellenére (nekem) stabil 78 % -nyi lőszerrel lép be a gép a játékba.
  • Torzonborz
    #4335
    hmm bárcsak mindegyik mechnek ilyen szép popsija lenne
  • xblades
    #4334
    Hát én csak egy elég rossz minőségű képet találtam róla, elég közel kell hajolni hozzá hogy jól kivehetőek legyenek a részletek