Ez vajon milyen faj(alfaj,fajta) lehet?
  • polarka
    #140
    link a másik fórumhoz
    "Nem tudom, mennyire lehet komolyan venni egy mindenféle kép nélküli leírást egy idegen ország fajáról? Legalább képet, könyörgöm!!! Anélkül elindulni is nehéz.
    Valszeg keresztesféle volt, ha a hálójába így belefutott a férj. Ha ebben gondolkodom, leugrania kellett volna a szikláról, ha veszélybe akar kerülni..."

    "Ez olyan, mintha a Afrikában keresnél valakit, akiről azt tudod, hogy sötétbarna bőre és nagyon göndör haja van meg pálmakunyhóban lakik és maniókát termel.
    Kicsit merész dolog lenne BÁRMIT mondani egy ilyen leírás alapján.
    Hiába mondom, hogy szerintem karéjos keresztes lehetett, egyáltalán nem biztos, hülyeségeket meg nem szívesen mondok.
    Amúgy meg asszem, ha valaha elmegyek Horvátországba, az az ottani fauna miatt lesz, sok gyönyörű és érdekes ízeltlábú lakik náluk, akik mifelénk vagy egyáltalán nincsenek, vagy borzasztó ritkák (ahogy a karéjos keresztes is, aki még védett is).

    Félelmetes szerintem az, ha egy villamos szalad át valakinek a lábán, testén...
    Attól a veszedelemtől menekültek meg, hogy megcsodálják Európa egyik legszebb állatát..."