A topikban a személyeskedés, trollkodás nem elfogadott. A téma a magyar őstörténelem!
Mindenki szíveskedjen forrást, bizonyítást bemutatni az érvelésénél. (az értelmetlen vitákat kiküszöböli)



Akit sérelem ért, az lehetőleg ne álljon le vitázni a másik féllel, hanem írjon nekem (Zenty) privát üzenetet.
  • Irasidus
    #6043
    Szerintem nem érted, ha ilyeneket írsz "Jöhet most akkor bizonyíts te, tessék hogyan jött a nyelv ha nem volt genetika ami hozza, tessék. ". Te a nyelvet a genetikádból szoptad, nem anyád tanította? Csak úgy érdeklődöm... Vagy, ha egy angol házaspár örökbefogadott volna csecsemőkorodban, akkor te magyarul beszélnél? A te logikád szerint igen... Csak had kérdezzem meg, akkor egy afro-amerikai aki angol-amerikai nyelven beszél, akkor ezek szerint angol, vagy amerikai őslakos? Na, akkor én is elmondom a véleményem, tehát van az úgynevezett kognitív-disszonancia, ami nem engedi, hogy a tényeket elfogadd, és a hitedet elhagyd - legalábbis a lerázós szöveg, és a dolgok újbóli ismételgetésből én ezt szűrtem le, hogy bár az írod érted, valójában mégsem akarod... Persze lehet tévedek, csak szerintem. Ugye ez jó érv?
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2018.03.01. 19:25:15