Halmozzatok el a \"\"\"legőrültebb\"\"\" ötletekkel
  • ZilogR
    #124
    ehhez csak annyit, h amikor egyik egyetemünk egyik tanszékén dolgoztam, két dolgot akartam ilyen jellegű dolgot megvalósítani:

    a.) Bluetooth-os infószórás: ha valamelyik diák a tanszék közelébe jön, a BT-os telójára megkapja a legfrissebb infókat, ami őt érinti (össze van pározva a tanszék szerverével, az felismeri, hogy Kovács János van itt és küldi is neki az infókat, h egyest kapott, meg h mikor van a pótZH ;) )

    b.) Megkerestem a Pannont, h bérelnénk cellainformáción keresztül infószóráshoz csatornát és az egyetemet lefedő cellákon belül akarjuk szintúgy a hallgatók mobiljára szórni az infókat (mint amikor a telefonod kiírja, h 'BUDAPEST', ami a 050-es csatornán kapott üzenet, mi kibérelnénk teszem azt a 099-est és a hallgatók naponta egy-két alkalommal látnák a telójukon, h cellainfós üzenet jött, ami természetesen már nem személyre szóló, hanem általános, pl.: "Beírásra kerültek a Matek Lineáris algebra jegyek a Neptunba, a ráépülő tárgyak a mai naptól felvehetőek!")

    Mondanom sem kell, h egyik sem valósult meg:

    a.)-t nem értették a tanszéken, h ez mi
    b.)-nél meg a Pannonnál nem jutott el a megfelelően okos emberig a kezdeményezés és csak néztek