• dilofekete
    #47
    Igen talán eggy fontos részletet kihagytam, mivel gondoltam az emberek vannak annyira inteligensek, hogy maguktól is rájönnek a dolgokra:
    -Mért pont GTA kép van a cikkhez fűzve? Eggy háborús játékban mégis csak nagyobb hatalmat képviselek, mint játékos, tehát nagyobb erőszaknak vagyok kitéve. lol Ez igaz is meg nem is, mivel ugyan ezt a hómájos effekt monitort nézem. A gta pontosan azért halálian jó és vicces játék, mert eggyáltalán nem kötelező eggyetlen küldetést is megcsinálni. Ezek a részek nélkül is játszhatom pontosan ugyan azt amit küldetésekkel, de persze nem ez a lényeg, hanem a multi mod. 32 player meg eggyáltalán nem mondható tömegesnek mégha folyamatosan is lövöldözünk, mivel eggy háborúban sokkal több katona játszik ezért a gta nem éri el még a katonai szintet sem, de az elmebetegséget persze mindenre rá lehet fogni, másrészről meg lehet hogy órákig még fegyvert sem veszek a kezembe, de eggy katonai játékban még el sem dobhatom őket. Mostanában vannak kivételek, hogy ezt kompenzálják, mert a wow-ban sem korlátlan a tárgyak férőhelye, hogy megtanuljon a játékos nélkülözni, de eggy katonai játékban szó sincsen a fegyver nélkülözéséről. Ugye ha 1 perc alatt kilövök eggy golyót a fegyverből vagy 100-at akkor sincsen különbség, mert ugyan az a fegyver van a kezemhez ragasztva, mint a gta-ban. Elrepülök 200 métert, de a fegyver a kezemben van, akárhányat belém lőnek, ha a fegyvert pajzsnak használom akkor is a kezemben marad, mert az egeret nem tudják kilőni a kezemből vagy az ütőfegyvereket sem. Arra jó ez a játék, hogy megtanuljuk tisztelni a saját érdekeink védelmét, ami a háború főeleme is, de mivel ez a játék nem katonai játék, hanem kocsi tolvaj játék ezért a kocsinkat kell védenünk, meg a drogokat és fegyvercsempészést, de erről meg nekem nincsen fogalmam, hogyan kerül bele a játékba, mert nem Liberty city-ben élek. Ebben semmiféle szeletelés nincsen. Ez eggy tök laza játék ahol kiélhetjük még a magán tulajdon védelmét is(aki meg a napi adagját védi az legyen rá büszke, hogy kiélheti magát az illegalitás országaiban, világaiban), mert sokáig tart a rendőri közrejátszás a játékban. Azok a rendőrök is tényleg csak dísznek vannak, talán ezért lehet őket megbüntetni baseball ütővel, ha nem dolgoznak normálisan. Szerintem ez inkább csöves játék, mint katonai szimulátor. Talán ezért nincsen kidolgozva profira a terep sem, hogy még háború látszatot se keltsen a valóságban. Na mindeggy, mert az összes játék értelmetlen, tehát ez az egész tényleg eggy baromság. lol nem ezt a játékot akarják konkrétan betiltani, hanem a szar, fölöslegesnek tűnő játékokat, amik tele vannak hibákkal és hiányossagokkal, mert tévhitekbe vezetik az embereket ezek a szimulátorok. Csak tudnám mióta szimulátor a gta. Ami meg nem szimulátor, az kitaláció és köze sincsen a valósághoz és így a valós erőszakhoz sem. Szerintem csak félig van igazuk, mert ilyen erőszakos játékok nem nagyon vannak amik annyira kiütnék az embert, hogy pezsegjen benne a szennyezett adrenalin. Bennem inkább tombol a szennyezett valóság, mint amikor a boltban vásárolt hangszóróm helyett, nyomtatott hangszórót ragasztok a dobozra. A játékokban ugyan ezt látni csak még rosszabb minőségben, de itt már több élményt nyújt ez a kép, mintha kitapétáznám vele a szobámat vagy ha gta-s vasút terepasztalt csinálnék, esetleg South parkosat. Azért a kettőnek köze sincsen eggymáshoz, hiába köti őket össze a sin és ezzel még a 3 éves kisgyerek is tisztában van. a South parkos terepasztal meg furán nézne ki kulabá nélkül. :) Van rajta szaros víztorony, meg szaros épületek, amik tökre hasonlítanak a gta épületeire, mivel nem lehet őket használni ezért leönthetem őket bármivel, mint a képet a papíron. Ha meg betiltanák a virtuális fegyvereket akkor a kisgyerek visszatér a színes ceruzákhoz és még durvábbakat fog rajzolni, még több idő ráfordítással. Inkább a háború érzetét szűkítik ezek a játékok az emberekben a hiányosságokkal, de akkor most tulajdonképpen miért is akarják ezeket a szar játékokat betiltani. Nem látom az értelmét. Komolyan mondom! Ezekbe az úgymond erőszakos játékokba, beleprogramozzák a népbutítást és ennyi. Pont hogy a kevés erőszakot akarják megmutatni nekünk játékosoknak, hogy felidegesítsük magunkat és rádöbbenjünk, hogy köze sincsen a háborúhoz ennek a játéknak, minek játszak vele, ne háborúz, hanem szeretkezz és a betegesen őrültek még élvezik is ezt, de ez nem a játék miatt van. Igaz hogy a gran thef auto rossz példa, mivel a cím nem ezt takarja. Ez valami ócska nehézkesen irányítható szimulátor, ha lehet annak nevezni. Mindenre ráfogható, hogy elmebeteg és elcseszett, de az a lényeg, hogy aki megveszi azért veszi meg, mert neki ez hiányzik a tudatából, hogy kocsikat lopjon, mivel venni nem lehet, mert meghazutolná a játék címét. Az hogy ehez fegyver is jár és van aki másra használja, amikor én ma lelőttem 2000 zombit és hű de menő, jobb mint a kocsid. Ettől akkor sem lesz az ember erőszakos csak aki idióta, de annak nem való billentyűzet meg egér a keze alá és nem a játék a hibás.
    -Én a gyerek rajzfilmekben sokkal több erőszakot látok, mert az nem korhatáros és ezért több adrenalint is termel, korlátlanul. Tele van vele a net és nem azért mert tömegmészárlós játékokkal játszanak az érettebbek. Válság van és mindig is az lesz. Nem azért nyomorék a föld népességének a fele, mert ilyenekkel játszunk, hanem mert a bevételt az emberek magukra költik. Az hogy a nyomorék sorsukat még el is adják, attól elvileg csak jobban kéne érezniük magukat, mert tudják hogy foglalkoznak velük és nem csak zombik, amit átinveltek a játékokba, mivel illegális csövesnek lenni, ha normális nézőpontból nézzük a saját helyzetünket...
    Amúgy vicces, hogy amikor eggy játékban felmerül az értelem eggy kicsiny szikrája, egyből be akarják tiltani. Pont ezért veszi meg mindenki amíg csak lehet. Annak nem látom értelmét, hogy azzal játszak ami van nekem is, mint simsezni itthon vagy kocsit vezetni, habár nekem nem is lesz, mert gyűlölöm ezt a szennyezett technikát, de ezt mégsem tiltják be, mert több a jövedelem belőle és ezt is magukra költik. Szerintem amíg erőszakosak az emberek addig halálian mindeggy, hogy mivel játszunk, mert mindenkinek kell eggy kis levezetés. Igen, én speciel ezeket a szargyárakat lövöm szét állandóan, mert legális, ilyen alapon.
    Nem érdekel hogy idióta vagyok, mert tetszik! heehe :)