• Balumann
    #21
    Szerintem akármennyire is elavult a Source motor, nagyon jó játékokat tudtak csinálni velük, amiknél szerintem egyáltalán nem lehet panaszunk sem a látványra, sem a fizikára. Engem pl. egyáltalán nem zavarna, ha továbbiakban is készülne játék vele (sőt, inkább mint u3 motor!). Half Life 2-t én nem szeretem (a stílusa miatt), de pl. Dark Messiah, Portal, CS Source, és a L4D is nagyon jó.

    A L4D -el kapcsolatban, aki egyedül, meg így neten próbálkozott vele, lehet nem tetszett (nekem se tetszett volna). Viszont 4-en csevegés mellett végigvinni hihetetlenül szórakoztató, és elég kevés játékban van ilyen jól kialakítva a COOP mód, hogy ennyire össze kelljen dolgozni, figyelni egymásra, a hangulata is nagyon jól el lett találva, inkább komikus, vidám (hangeffektek, beszólások). 1 nagy hibája van, 10x annyi pályával kellett volna kiadniuk, mert ez a 4 rész nagyon hamar végigjátszható. Nekem nem túl sok dolog hiányzott, és félek ha még több mindent raknak bele, akkor elrontják, én se nagyon örülök 2. résznek.